Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Van itt, aki még nem fűtött...

Van itt, aki még nem fűtött ebben a szezonban? Mikor akarsz elkezdeni fűteni? Hőfok, pénz, stb. kérdése..

Figyelt kérdés

2022. okt. 6. 09:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
48%
Jelen. Hova fűtsünk amikor ilyen drága? 17 foknál nem ment még lejjebb a hőmérséklet bent, most meg 22 fok lesz kint, szépen beengedjük a levegőt. Majd akkor kapcsoljuk be ha jönnek a fagyok. Vagy akkor se, mert eddig is 24 ezer volt a gáz általány, még nem jött új számla de van egy olyan érzésem, hogy nem fogom befizetni.
2022. okt. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Eddig se kapcsoltam be október közepénél előbb. Van vastag zokni, pulcsi, takaró.
2022. okt. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Naponta 1-1 órára kapcsol be a kazán. 21 fok van idebent.
2022. okt. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
kedden olvasták le a gázmérőt..megvárjuk mennyi lesz az az éves elszámolás, ha nem lesz túlzó, akkor mindenképpen fűtünk..azt a pár napot még kibírjuk..
2022. okt. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%

Igazából mi kétszer bekapcsoltuk már, egyszer mikor bejött a hideg idő 3 hétre szeptemberben, és a végére már lehűlt 21,5 fokra a lakás. Akkor úgy voltam vele, hogy be is van borulva, nem melegíti fel a házat a nap sem, tulajdonképpen lehetett volna még bírni, de mivel 1000 m3 alatt van az éves gázfogyasztásunk, egye-fene, felfűtöttünk. Ott kicsit túl is toltuk, azóta nem hűlt le annyira a ház, egyszer még azért kapcsoltam be, mert a kisfiam lázas beteg lett, neki inkább befűtöttem.


De amúgy, most 22,8 fok van bent, nálunk a nagy déli ablakok sokat fűtenek. Szerintem nem kapcsoljuk be most október közepéig, 21 fokra levettem, annyira nem szokott lehűlni.

2022. okt. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja, 5-ös vagyok, a lényeg, hogy, igazából lehet, hogy ha drága lenne a gáz nekünk, akkor nem fűtöttünk volna még be.
2022. okt. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem futunk, az elozo 3 het nehez volt, mert a nagy meleg utan jott a hideg, de mar hozzaszoktunk. Amig a kinti atlag homerseklet nem megy napkozben is 12-14 fok kore, addig nem fogjuk bekapcsolni, mar csak azert sem mert az en munkahelyemen kozoltek hogy 18 fok lesz a max amire futve lesz az iroda, ha meg otthon hozzaszokom a meleghez, akkor pedig az irodai ulomunkat nem fogom jol birni a 18 fokban. Egyebkent igy hogy hozzaszoktattuk magunkat teljesen jo a benti homerseklet, telen is le szoktuk kapcsolni alvashoz a futest maskor is, mert 18-19 foknal melegebb homersekletben nem birunk aludni
2022. okt. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szívesen fűtenék, de távfűtés és senki sem kérdezi meg október 15-ig, hogy akarok-e fűteni.
2022. okt. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
H-tarifánk van. Október 15 és április 15 között van kedvezményünk az áramra. Akkor 23 forint körül van. Így nem szoktuk bekapcsolni a fent említett időszakon kívül. Egyébként meg nem is kell mert teljesen normális hőfok van a lakásban.
2022. okt. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 NTBS ***** válasza:
0%
Én. Minek a lakásban 18,4 fok volt a legkevesebb. Az nem hideg. Gyerekkoromban volt, hogy otthon 14 fok volt télen reggel.
2022. okt. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!