Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Hogyan javítható az mvmnext...

Hogyan javítható az mvmnext gázdiktálásnál megjelenő érték?

Figyelt kérdés
Fafűtés miatt átálltam gázdiktálásra az előző éves leolvasás helyett. Gondoltam így nem kell a nem létező átlagátalányt fizetnem havonta. Átálláskor beírt valódi gázóra állás helyett megint egy egy más értéket közöltek. Amikor diktálni akartam nem engedte beírni a kisebb értéket. Most ki diktál én vagy ők? Mit tegyek? Ügyfélszolgálat=0.

#Gázdiktálás
2022. okt. 9. 06:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nemrég személyesen voltam bent az ügyfélszolgálaton. A diktálást szerettem volna havi átalányra átállítani, de online nem lehetett, hiába ajánlotta fel a rendszer ezt a menüpontot. Az ügyfélszolgálatos elmondta, hogy elvileg meg tudtam volna csinálni online, gyakorlatban nem kezeli a program. Informatikai hiba miatt.
2022. okt. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#1


Éppen tegnap állítottam át.

Az éves leolvasás után 30 napig engedi. Egyébként hibaüzenetet ad.

2022. okt. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 Én is erre gondoltam amúgy, hogy csak az éves leolvasás után lehet x napig. Szerintem (is) az ügyintéző(aki egyébként kedves és segítőkész volt) rosszul tájékoztatott. Mindegy, elintéztem, amit szerettem volna.
2022. okt. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sürgős megoldás kellene.

Sikeresen regisztráltam és átállítottam diktálasosra, megadta a diktálás időpontját is. Csak hamis értéket állított be, így csalásra kényszerít, ami nincs ínyemre. Ügyfélszolgálat elérhetetlen.

Mit tegyek?

2022. okt. 10. 05:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, higy "diktálásnál hamis értéket állit be" Ha diktálásos vagy, azt te irod be. De csak a diktálás időszakában írhatod be. Ha azt elfelejted/lecsúszól a diktálás időpontjáról, akkor az előző fogyasztasaid alapján becsülnek egy átlagot. Majd jövő hónapban a diktálás időszakában lesz lehetőséged javítani.
2022. okt. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most lehet soron kívül is átállni, viszont nem tudod online, be kell menni vagy fel kell hívni őket, néznek egy óraállást, elszámoljátok az eddigieket, és onnantól diktálhatod.
2022. okt. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!