Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Érkezett már augusztusi...

Érkezett már augusztusi áramfogyasztásról számla? MVM next.

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem a dolgot.

A júliusi fogyasztást bediktáltam augusztus elején, kiszámlázták augusztus közepén, ki is fizettem. Szeptember elején volt a következő diktálás, be is diktáltam, a profilban látszik is. De arról már nem készült számla azóta se. Ugyanakkor most ismét diktálási időszak van, be is akartam diktálni, de azt írja ki, hogy már történt diktálás, vagy munkatársuk leolvasta. Egyik sem történt meg.

Telefonon is ugyanezt a szöveget nyomták.


Ma már nem tudok bemenni az irodájukba, már ha van értelme.


2022. okt. 17. 09:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Menj be holnap és add elő a nézeted. Papírokat vidd magaddal, bizonyítékként.

Én átalányt fizetek, tehát nem diktálok, augusztusi számlát megkaptam, rendeztem.

2022. okt. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak ma van az utolsó nap a diktálásra.
2022. okt. 17. 10:05
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elszállt a számlázási rendszer, rengetegen nem kapnak számlát. Ezért nem kéne kutyafuttában csinálni az ilyen jellegű fejlesztéseket, hanem inkább adni addig a kedvezményes rezsit továbbra is, amíg a fejlesztés el nem készül és nincs maradéktalanul tesztelve.
2022. okt. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Halljátok, most próbáltam időpontot kérni a személyes ügyintézéshez, erre kiírta, hogy "időpontfoglalása közben hiba lépett fel" :D :D


Különben a gázszámlát ugyanígy az MVMnext oldalon fizetem, kb. 5. nekifutásra sikerült csak. Nem is értem, hogy már fizetés közben is bonyodalom lép fel...

2022. okt. 17. 10:22
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha holnap bemész közlöd, hogy miért nem tudtál diktálni.

Sms-t vagy e-mailt nem küldhetsz?

2022. okt. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Már mindent küldtem, hívtam őket, de semmire nem jött érdemleges válasz.


Odamenni az irodájukba biztos nem fogok időpont nélkül, hallom, hogy milyen tömegek állnak sorba minden áldott nap.

2022. okt. 17. 10:27
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyébként nincs is semmilyen papírom, minden online van, online mvmnext fiók, bankkártyás fizetés, online diktálás, ami már éveken keresztül kifogástalanul működött.
2022. okt. 17. 10:29
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én az augusztusit kaptam meg utoljára, szintén nem értem, hogy miért nincs azóta sem. Szintén online van minden.
2022. okt. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ma voltam mondjuk gázzal kapcsolatba akartam ügyet intézni de ezt meg se kérdezték közölték, hogy időpont legközelebb december. Ha fontos akkor menjek oda fel 8 ra akkor lehet kapok sorszámot és zárásig behívhatnak ha mázlim van🙄
2022. okt. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán bemehetsz időpont nélkül is. Mi úgy mentünk mert 1,5 hét alatt 1x se volt képes senki felvenni a telefont, és neten se engedte a rendszer az időpontfoglalást. Nem voltak extrém sokan, 2 óra volt a várakozás, vittem könyvet és olvastam , pikk pakk elment az idő és 3 dolgot elintéztünk 1 sorszámmal 10 perc alatt.
2022. okt. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!