Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Az önkormányzati bérlakásokban...

Az önkormányzati bérlakásokban élők is megkapják a rezsicsökkentett gázt és áramot?

Figyelt kérdés
Párommal augusztus 1-én költöztünk vidéken egy önkormányzati tulajdonú szolgálati lakásba. Mivel az önkormányzat jan. 1-ig kötött szerződést az E.ON.nal így azt az infót kaptuk, hogy idén még a rezsicsökkentett áron fizetjük gázt és az áramot, viszont jan. 1-től olyan magas árat említettek, amit képtelenek vagyunk kifizteni. Milyen árak vonatkoznak ránk, ha szerződéssel tudjuk igazolni, a bérlést? Megkapjuk januártól is a támogatott gáz és áram mennyiséget? Funkció szerint szolgálati lakásként van feltüntetve a ház, külön mérőórákkal rendelkezünk.

2022. nov. 23. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
Én úgy tudom persze minden hol más, hogy az ilyen lakások óráit saját névre kel íratni, ez benne volt abban a szerződésbe amit én láttam. Akkor viszont elvileg jár a rezsicsökkentett ár.
2022. nov. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Reménykedjünk benne..:(
2022. nov. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!