Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mvm next áram csekkre mennyi...

Mvm next áram csekkre mennyi halasztási idő lehet? Ma jár le, de ha mondjuk nem ebbe a hónapba fizetném??

Figyelt kérdés
2022. dec. 2. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Ha nem fizeted be kb.két hét múlva kapsz figyelmeztető csekket.

Egy villanyszámla csekk nem lehet olyan nagy összeg,hogy valahogy ne tudnád kifizetni.

2022. dec. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ki tudnám csak érdeklődök.
2022. dec. 2. 10:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer úgy jártam, hogy bankot váltottam, vittem a csoportosokat is. Jeleztem a bankban, hogy nem szeretnék balhét: se azt, hogy kétszer vonnak le valamit, és azt se, hogy egyszer sem. Hát persze, hogy elszúrták (ez gáz volt), és jött is az ajánlott, fenyegető levél és a telefon. Még büntetőkamatot is vertek rá. (Természetesen a számlámon volt megfelelő mennyiségű fedezet.)

Azóta sem értem, hogy tudnak egyes fogyasztók hihetetlen hátralékokat felhalmozni, hiszen szinte azonnal szóltak, fenyegetőztek nálam is, egy havi elmaradás miatt.

2022. dec. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
A 21. században még van aki csekken fizeti a számláit? Hiába, önszopató népség a magyar :DDD
2022. dec. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4: bizony önszopító nép vagyunk, örülok hogy ide firkantottál aranybogaram
2022. dec. 2. 19:09
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze nem biztatni akarlak...

A csekken lévő fizetési határidő után a szolgáltató 60 nap múlva éhet a kikapcsolás jogával.


Kb. két hét múlva kapsz egy sima levélben egy fizetési emlékeztetőt....

Majd ezután kb.egy hónapra ajánlott levélben egy felszólítást,amiben a szolgáltató kötelezően közli,hogy mikortól él a kikapcsolás jogával.

Ekkor is van egy szűk heted rendezni.

Mivel külsős cég végzi a kikapcsolást,a határidő után 2~3 napra meg is jelennek.

A végső határidő előtt 1~2 nappal fizetett csekk szelvényt bizony érdemes a ügyfélszolgálatnál bemutatni,elfaxolni stb,mert a szolgáltatónál van átfutási idő,a külsősnek meg hiába mutatsz csekk-szélt,nem hatja meg... csak az számít,amit a laplopján lát.


A nejem ügyfélszolgálatos volt,azért tudom ennyire...

2022. dec. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

1# igen!!!!

Sajnos van aki igenis nehezen fizeti be azt az …..X….összeget.

Nem pont a kérdezö csak úgy általánosságban mondom…

Miért vagy előítéletes?

Én mindent rendben be tudok fizetni 🙏 de egyáltalán nem ítélem el az olyan embert aki egyik napról a másikra él.

2022. dec. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7: Tűpontosan szoktam be fizetni mindent. De előfordul hogy egyet muszály halasztanom.
2022. dec. 10. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!