Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » A mostani rezsi emelkedesek...

A mostani rezsi emelkedesek miatt , azok akik indukcios fozolapot hasznalnak mennyi a havi villanyszamla?

Figyelt kérdés

Augusztus ota most fejeztuk be a konyhat, a havi fogyasztasubk 50kw szokott lenni, most egy nap alatt ment el 10

7kwh a teljesitmenye a fozolapnak

Nektek mennyi a rezsitek, ha ezt hasznaljatoj? Kicsit megbantam :(



#rezsi #otthon #Aremelkedes
2022. dec. 10. 18:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%
Nekünk 300-320kW/hó DE az indukciós főzőlap mellett sokminden fogyaszt még áramot (Sütő, hűtő, fagyasztó, TV, PC, stb). Őszintén szólva el sem tudom képzelni hogyan lehet 50kW elég egy átlagos háztartásban.
2022. dec. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Pedig hasznalok mosogatogepet, szaritogepet is mellette, es napi 2 adagot mosok.

A titka az, hogy reggel 7 oratol este 6 oraig oda vagyunk, nyaron meg tovabb.

2022. dec. 10. 18:30
 3/27 anonim ***** válasza:
74%
Napa ~ 1,7 kw??? hihetetlen. (aszomszédra vagy kötve?)
2022. dec. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem vagyok, miert lennek? Amig egy korszerutlen, “lepukkant” panelban laktunk nekunk sem ennyi volt…. Nem neztem soha a fogyasztast, de a villany nem eg, ha nincs ra szukseg:)
2022. dec. 10. 18:41
 5/27 A kérdező kommentje:
50m3-es lakasban elunk 2 eve epult, uj gepekkel, raadasul itthon sem vagyunk egesz nap
2022. dec. 10. 18:43
 6/27 anonim ***** válasza:
86%
A havi 50kWh volt a nagyon takarékos, nem a napi 10 a sok...
2022. dec. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
En ertem, de ha itthon sem vagyunk egesz nap, a sok alap dolog(tv, kavefozo, stb) ha nincs hasznalva, villany egetve akkor miert is porogne a villanyora?
2022. dec. 10. 19:16
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad, hogy vizet melegítő és elpárologtató elektromos készülékeket használsz. Ráadásul naponta akár kétszer is a mosógépet. Miért csodálkozol ? A víz felmelegítése sok energiát fogyaszt, elpárologtatása meg még sokkal többet. Nem az indukciós főzőlap fogyaszt sokat, hanem a többi készülék. Ehhez képest a világítás, amin spórolni akarsz, bagatell.
2022. dec. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
az 50 kW az elég soknak tűnik, de ha csak félórát használod az 25 kWh fogyasztás.
2022. dec. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

8-as

Vizet melegito es elparologtato keszulek mi akar lenni? Ne haragudj, de nem ertem.

Ezidaig is igy eltunk, nyilvan nem hasznalunk sok aramot, kulonben nem usznank meg a havi villanyszamlat 2-3 ezerbol :)


9-es

50kwh nem az indukcios fozolap fogyasztasa, hanem az eddigi havi fogyasztasunk anelkul.

Az indukcios, 7kwh fogyasztassal bir.

(Nem gondoltam amugy hogy ennyit “eszik” mivel meg direkt nem keramiat vettem)

2022. dec. 10. 23:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!