Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Nyilatkozat túlfizetésről -...

Nyilatkozat túlfizetésről - földgáz??

Figyelt kérdés

Sziasztok!! Applikációba belépve kaptam 2db értesítést hogy,


“Hiányzó túlfizetési nyilatkozat - Földgáz


Kérjük, nyilatkozzon túlfizetése jóváírásáról.”

Válaszokat előre köszönöm!!!


2023. jan. 3. 03:35
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Mit nem értesz ezen?

Nyilatkozol, hogyha túlfizetésed van, hova kéred visszautalni az összeget, vagy maradjon a folyószámládon.

2023. jan. 3. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne törődj vele!

Nekem már a kezdetektől(kb.3 éve)felugrik.

2023. jan. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xMan3 válasza:

Igen, online ügyfélszolgálaton és az MVM Next mobilappban, a Beállítások/Számlabeállításokra, az adott felhasználási helyet kiválasztva, majd a Túlfizetési nyilatkozat menüpontra kattintva beállíthatja, hogy az éves túlfizetését beszámítsák a következő számlájába vagy visszautalják Önnek.


[link]


Nekem is jön értesítés, de nincs módom az éves túlfizetésről nyilatkozni.


Ezt az információt látom: Ezen a felhasználási helyen nem tudja a számlázáshoz kapcsolódó funkciókat módosítani, mert egy másik szolgáltató állítja ki a számlát. A módosításhoz kérjük lépjen kapcsolatba a szolgáltatóval

2023. jún. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!