Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Téves számlát küldhetett az MVM?

Téves számlát küldhetett az MVM?

Figyelt kérdés

A szokásos 13-14 ezres számla helyett most 27 ezrest kaptam. Most volt az éves leolvasás, ezért valóban számítottam eltérő számlára, azonban nem kétszeresre!

Megnéztem alaposan és úgy látom hogy a január 10-február 10 időszakra még egyszer beleszámolták az összeget.

Éves fogyasztásunk 935 m3 a leolvasás alapján, ez rendben van. Összeadtam minden eddigi számla tartalmát és több jön ki. Valóban úgy látom hogy az említett időszak 2x került bele.

Próbáltam hívni őket pénteken, eredménytelenül, 4 telefonszám közül 3 ki sem cseng. Nem szándékozom kifizetni ezt a számlát, van arra mód hogy panaszt tegyek?



2023. márc. 26. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Panaszt tenni mindenhol tudsz, elvileg a honlapon fenn kell lennie a panaszkezelésnek, mit, hova kell írni, mikor válaszolnak.

Ha a plussz hót szétosztod 12 részre, az nem sok.

Az időszak ott van, az óra állások is. A túlfizetést visszautalják, vagy beszàmítják.

2023. márc. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy a plusz hót 12 felé osztva? Nem fogom kétszer kifizetni nekik ugyanazt a hónapot, mert nem jogos a számla.
2023. márc. 26. 08:35
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Én javaslom a gázszámla 2022. 08. 01-tol Facebook csoportot, ott szívesen megnézik a számlát és még el is igazítanak.
2023. márc. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam hogy erre konkrét facebook csoport is van 😄 köszi a tippet
2023. márc. 26. 09:00
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon pörög és tényleg sokat segítenek:-)
2023. márc. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Gondolom átalányt fizetsz.

Kiszámlázták ezt a hónapot, meg nyilván azt is, amivel a 12 hónap alatt meghaladtad az átalányként beállított mértéket.

2023. márc. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem átalányt fizetek, sajnos vagy 10x próbáltam hívni korábbab is őket de sosem értem el az ügyfélszolgálatot hogy átalányra álljak át. Havi leolvasásom van, igaz utóbbi pár alkalommal elfeledkeztem róla így becsült számlát kaptam. Ezért is férne bele némi eltérés, de nem kétszeres.
2023. márc. 26. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!