Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Klímából adott összegért...

Klímából adott összegért prémium kínai márkát, vagy inkább belépő szintű japánt? Fontos a halk működés

Figyelt kérdés

Sohasem volt még klímám.

Kihívtam egy klímás céget, küldtek árajánlatot kb. 30db klímával.

Adott összegből vegyek egy jobb kínai Polart, Greet, Mideát, stb., vagy inkább egy belépő szintű japánt, pl. Mitsubishi, Daikin?


Nagyon fontos nekem a halk működés.


2023. márc. 31. 21:57
 1/8 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Daikin és Midea között vaciláltam. Daikin lett a vége, nekem nem tetszett a midea agyfrekvencián működő invertere.

Jól néz ki, és az alkalmazás nekem nagyon tetszik. Látom mennyit fogyaszt stb

2023. márc. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Nekunk midea van. Jol mukodik.
2023. ápr. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Minél halkabb egy klíma, annál drágább.

Egy halk klíma 600 ezernél kezdődik.

Én inkább a markásabb japánt venném.

2023. ápr. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, valószínűleg japán lesz, vagy Mitsubishi, vagy Daikin. Még e kettő között vacillálok, mert ugyanannyiba kerülnek az árajánlatban.


Igaz, hogy ezekhez a Wifi csak opciós modullal illeszthető, ami szintén plusz 20-40.000 Ft, de nem gond, egyszer kell megvenni.

2023. ápr. 1. 11:39
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
A midea kifejezetten halk klímákat hirdet. A mienk a legkisebb fokozaton működik, de valóban van olyan pillanat, amikor túl hangos, de ez a kisebbik probléma. A nagy melegben biztosan megdöglenék.
2023. ápr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Mi egy olcsóbb Gree-t vettünk, évek óta használjuk hűtésre és fűtés rásegítésre, eddig hibátlanul működik.
2023. ápr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Csak hangos
2023. ápr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
Japán.
2023. ápr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!