Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Vasárnap is dolgoznak az MVM...

Vasárnap is dolgoznak az MVM emberei?

Figyelt kérdés

Júni 11, vasárnapra jelezték levélben, hogy jönnek villanyórát cserélni, mert elérkezett a csere ideje... Létezik, hogy valóban vasárnap? Vagy elírás csak vajon?


Nálatok is jártak már vasárnap???



2023. máj. 14. 03:41
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Elképzelhető hogy sok a munkájuk.

Ezek alvállalkozók, pénzért bármit.

De hívd fel a megadott számot, és kérdezd meg.

2023. máj. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Legutóbb amikor itt a cégnél villanyórát cseréltek az egy alvállalkozó volt, nem MVM alkalmazott. Azt mondta rengeteget kellene cserélni, de nincs aki csinálja. Gondolom amikorra munkát tud vállalni akkor megy. Ha vasárnap akkor vasárnap. Az MVM meg akkorra küldi az értesítést.
2023. máj. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ők alvállalkozók.
2023. máj. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Általában éves olvasáshoz állítják be az óra cserét.Lehetseges hogy vasárnap mennek sok a dolguk.
2023. máj. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Én még örülnék is neki, ha hétvégén jönnek, nem kell szabit kivenni miattuk, meg várni őket, úgyis otthon vagyok. Persze más nyilván másképp van.
2023. máj. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető. Nekünk volt egy időpontunk óracserére áprilisban hétfői nap. Felhívtak aznap reggel, hogy mégsem jönnek, mert esik az eső, de tudnának jönni Nagypénteken. Az meg nekünk nem volt jó. Külsős vállalkozók csinálják ezeket az óracseréket.
2023. máj. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nincs gondom az időponttal, otthon tudok akkor lenni, tehát felhívni sem akarom őket, hogy véletlen bekavarjanak.


Egyszerűen csak elírásnak véltem. De ahogy írjátok, hogy alvállalkozók és ők bármikor... Lehet benne valami .

2023. máj. 15. 08:11
 8/9 anonim ***** válasza:
29%

Nem mered felhívni?

Akkor megérdemled, addig aggódj.

2023. máj. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8-as, te beteg vagy! Komolyan, szétrinyálom magam, hogy mi lesz, ha tényleg becsönget júni 11-én az MVM-szerelő és egészen véletlenül lecseréli a villanyórámat. Hidd ezt, ha ettől nyugodtabban alszol, és javaslom vegyél magadnak egy egyszerűbb ördöglakatot, hogy lekösd magad unalmas életed hátralevő részében!
2023. máj. 15. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!