Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Hivatalosan mikor kezdődik a...

Hivatalosan mikor kezdődik a fűtési szezon?

Figyelt kérdés
Október 13tól nappal már csak 17-18 fokokat írnak. Ti mikor kezdtek el fűteni?
2023. okt. 4. 10:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Okt.15. a hivatalos. Mi kb 1 héttel utána szoktunk kezdeni fűteni.
2023. okt. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Panelokban már sok helyen ma reggel is fűtöttek.


Mi elég spórolósak vagyunk és mindketten rosszul viseljük a meleget, ezért nálunk ez eléggé kitolódik, főleg most, hogy kertesbe költöztünk. A panelban szenvedtünk a fűtésmániától és télen is nyitott ablaknál aludtunk. Szerintem ez abszolút egyénfüggő, mások már 20 fokban is meg akarnak fagyni és siránkoznak, hogy miért nem megy még a fűtés.

2023. okt. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Gugu Gabor ***** válasza:
74%
Mi akkor kezdünk fűteni ha fázunk, ez még bőven nem jött el
2023. okt. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Aki lepontozott, mondja már el, hogy mi nem tetszett abban, amit írtam!? Komolyan érdekel! 😀
2023. okt. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Október 15.

Nálam a lakásban még mindig

Nagyon kellemes 23 fok van, szerencsére téglalakás és eléggé jól tartja bent a meleget.

2023. okt. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Hivatalosan okt.15-ápr.15. között van fűtési szezon. De a szezontól függetlenül a hőmérséklettől is függ, mikor indítják el a távfűtést. Ill. adott esetben (ha műszakilag megoldott), akkor maga a társasház is dönthet ebben.
2023. okt. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Távfűtést október 15 -én mindenképpen bekapcsolják.

Ha elegen fáztok szeptember 15 től kérhetitek a bekapcsolását.


Nincs előttünk másik panel így a déli nap telibe süti a házat, fel sem merült, hogy be kéne kapcsolni.

Gondolom október 13-15 lesz, néha korábban jön karbantartó ahogy ráér.

Fűtés nélkül még mindig 25-26 fok van lakásban ha nem nyitok ablakot de nálam minden délre nyílik.

2023. okt. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Bogica0616 ***** válasza:
69%
Október 15.- április 15.- ig tart. Egyén, ház, lakás és hő függvénye, hogy mikor kezd el valaki fűteni. Pl: Szabolcs megyében családi házban már tegnap fütöttem a hálószobákban, igaz gyerek miatt. 20,5 fok volt ben és nappal hiába volt kint 22 fok az nem fűtötte már fel a falakat, itt esténként jó pár napja csak 8 fok van. Szóval mostantól esténként fűteni fogunk.
2023. okt. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
28%

Közösségi fűtésnél ha a lakók kérik,mert ők fizetik.

Egyéninél meg ki milyen fázós .Ha meleg van a napi középhőmérséklet magasabb az előírtnál,nem fogják a nagy kazánokat begyújtani.

2023. okt. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
33%
Ha már fázok pulóverbe is akkor fogok fűteni. Még teljesen jó idő van reggel is. Szerintem majd egy novemberbe fog bekövetkezni ez. Ameddig kint rövidnadrága megyek még addig nem fogok fűteni :D
2023. okt. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!