Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Ha a szomszéd tavában sok a...

Ha a szomszéd tavában sok a víz, tehetek-e bejelentést a VÍZMŰ-felé?

Figyelt kérdés
Túl sok víze van. Félek hogy rám veszélyt jelent.

2023. okt. 31. 15:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
A Vízműt ez nem érdekli.
2023. okt. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

De miért?

El kell vele számolni?

Minden cseppért fizetni kell, nemdebár?

2023. okt. 31. 15:06
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
2. Milyen tó? Vezetékes vízzel van teleeresztve?
2023. okt. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Esővíz. Az nem a VÍZMŰ-é?
2023. okt. 31. 16:20
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
A Vízmű vezetékes vizet szolgáltat nem esővizet.
2023. okt. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%

Nem!

A csapadékvizet mindenkinek a saját telken belül kell megoldani.

Szomszédod nem szikkasztja, hanem tározza.

2023. okt. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Na basszus, elkezdődik a sötét komcsi korszak, amikor feljelentgetik egymást az emberek, mert a másik okosabban gazdálkodik a természeti erőforrásokkal?
2023. okt. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%

Anyám... Ez olyan, mint a tik-tokon azok a telefonálós videók, azokkal a hülyébbnél hülyébb macskás képekkel!


#7 Kezdődik??? Bőven benne vagyunk már ebben, kb. 10-15 éve biztos ez megy! Már lassan semmit nem mersz anélkül, hogy ne volna minden patyolat, lezsírozva, lepapírozva, bejelölve, lerajzolva, felvezetve, feltüntetve, engedély, jóváhagyás és pecsét az Atya Úr Istentől is! Na és ha megvan, akkor gyere! Gyere, öcsém, álljál belém, álljál belém, k...., lehet próbálkozni!

Érdemes itt olvasni az "ekkor mi a teendő?" kategóriába eső kérdéseket, a válaszok zöme, hogy "há', mi? Jelentsd föl, b....meg! Én úgy följelenteném, hogy leesne a feje a nyakáról a g....nek, az biztos!"

Egyszerűen nem tudom, nem értem, hogy ez honnan, honnan vettük ezt fel?Mert abban biztos vagyok, hogy a szüleink egy fröccs mellett megbeszéltek mindent a szomszéddal!

2023. okt. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Ebben az esetben a helyileg illetékes jegyzőnék tegyél bejelentést és kérj birtokvédelmet!
2023. okt. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%

9!

És mire? Nem az ő telken van a tó!

2023. okt. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!