Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » MVM gáz hibás értéket diktálta...

MVM gáz hibás értéket diktáltam be mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Nem voltam otthon a 3 napos diktálási periódusban és egy totál rossz értéket diktáltam 7111 helyett 7222 környéke, tehát kb 100m3 difi, ami végeredményben egy 10-15 ezres számla helyett 50 ezreset eredményezett, amit nem tudok úgymond lefogyasztani, mert a kedvezményes éves mennyiségnek a közelében sem vagyok, tehát ez sima bukó. Van mód hibás diktálásra hivatkozva sztornóztatni a számlát és újat diktálni vagy bármi megoldás erre az esetre?

vagy mondjam azt, hogy nem is én diktáltam hanem mondjuk valaki más mert belépve hagytam az mvm-es profilomat egy publikus vagy munkahelyi gépen?


mindenhol figyelem az árakat, nagy spórolós vagyok, ha ezt ki kell fizetnem abba belebetegszem mentálisan az biztos :(



2023. nov. 1. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Az ügyfélszolgálaton tudják módosítani.

Jó, ha csinálsz képet az óráról.

2023. nov. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a gyors választ, eléggé tűkön ülök amióta ma megkaptam ezt emailt.

És lehet azt mondani, hogy rosszat diktáltam vagy kell valami erősebb magyarázat?

2023. nov. 1. 12:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod telefonon is, de biztosabb az ügyfélszolgálat.

Elütötted, elnézted, fényképpel igazolod.

2023. nov. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell másra fogni,

bediktáltad a rosszat, szeretnéd javítani pont

A pia elég magyarázat lehetne, de arra sem kíváncsiak.

2023. nov. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ma telefonon sikerült elintézni a dolgot, és végül így még képet sem kellet mutatni.

Köszönöm a megnyugtató válaszokat :) Tegnap ezzel elég pipásan indult a napom.

2023. nov. 2. 18:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Tegnap ezzel elég pi.ásan indult a napom.


Egészségedre.

:)

2023. nov. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!