Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Lakásban lakók! Ti mikor...

Lakásban lakók! Ti mikor kezdetek fűteni?

Figyelt kérdés

Hány fok van most bent a lakásotokban? Mikor kezdtek el fűteni? Van aki végig nem fűt?

Nálunk 20-23 fok van de mi még nem fűtűnk



2023. nov. 4. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fűtök még, meleg van, az ablak is szinte mindig nyitva van. Majd ha hideg lesz.
2023. nov. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Szeptember vegen.

25 fok van most. Ha kinnt napkozben 5 fok v alatta lesz,akkor felemelem 28-39 fokra. Gazkonvektor,belvarosi tarsashaz.


Minden nap sztellozretunk napi 2x 10-20 percet a fozes miatt foleg.

2023. nov. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szegeden lakunk albérletben egy polgári ház egyik lakásában. Vastagok a falak. Még nem fűtünk. 22-23 fok van bent. De lassacskán be kell majd kapcsolni, mert az esős idő miatt a szellőztetések után már hideg van.
2023. nov. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szinte alig fűtök, konkrétan, ha kint már 0 fok körül van, akkor is csak minimálisan. 20-22 fok között van így mindig legalább
2023. nov. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miután bekoltoztunk
2023. nov. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is csak mínuszos hőmérsékletnél kapcsolom be, addig felesleges, mert nem fázom, szeretem a telet.
nov. 12. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még ősszel nem kapcsoltam fűtést idén, pedig már november 15 van. Lakás és 22 fok van így is, hogy semmi fűtés nem megy. Ha már 19 fok lesz akkor esetleg bekapcsolom majd. Addig jó amíg nem kell.
nov. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!