Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Ha egy szolgáltató (pl. EON,...

Ha egy szolgáltató (pl. EON, Titász) telefonos ügyfélszolgálatán másnak adom ki magam (annak akinek a nevére szól a szolgáltatás), milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: Anyámmal ketten élünk egy házban, ami közös (egyik fele az én nevemen van, másik fele az övén). Én még egyetemen tanulok, de rengeteget adok a rezsibe. Konkrétan az egész gyerektartásom amit apámtól kapok és minden ösztöndíjam az egyetemtől a rezsire megy el, mert anyámnak szinte nincs is munkája. Viszont annak ellenére hogy én mennyi pénzt adok neki, nem ad tájékoztatást nekem a számlákról. Ha bedobnak egyet a postaládába, azt dugdossa, nem akarja megmutatni, meg elkezd ordibálni hogy nekem ehhez az ég világon semmi közöm. Azt gondolom hogy több oka is van, amik miatt igen is közöm van hozzá. Ezért arra gondoltam, hogy mivel minden adatával rendelkezem amiket egy azonosításnál kérnek egy szolgáltató telefonos ügyfélszolgálatán, kiadnám magamat neki és tájékoztatást kérnék az aktuális tartozásról. Ha lebukok (nem feltétlen anyám előtt), milyen következményei lehetnek?

dec. 8. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Születési dátum, felhasználó azonosító figyasztadi hely, stb kell..

És a telefonos ügyintéző nem fog problémázni hogy 60eves nőnek 20 éves hangja van... hivatalosan ha minden adatot tudsz nem fogsz lebukni

dec. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerződés szàmot, vagy felhasználó azonosítót is szoktak kérni és személyes adatokat. Ha mindent tudsz, akkor fognak tájékoztatást adni.
dec. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, teszteltem is, ezt kifelejtettem. Én szoktam anyukám és a nagymamám nevében is ügyet intézni, ha kell, bár ők tudnak róla. :D
dec. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm rendszeresen a siketnéma édesapja nevében intézkedik telefonon a szolgáltatóknál. Még soha nem volt belőle gond.
dec. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!