Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Az beépített szekrény mögül...

Az beépített szekrény mögül huzatól a hideg levegő, ez normális lehet, vagy mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Felújításban vagyunk és a szobákba kerültek be radiátorok. Az egyik szoba (ahol alszunk) rendelkezik egy "beépített" szekrénnyel végig a kültéri falon (úgy beépített hogy van hátfala a szekrénynek és mind a 2 oldalán egy kis hely valamint hátul is) és a két szélén is van hely és baromira jön a hideg "huzat" , levegő, pókháló is van hátul így lehet látni hogy azokat is rendesen mozgatja. Napközben 18,5 fokra van állítva a termosz, estére 21,5 fokra (ha ez számít). Ez normális lehet, vagy gyanakodjak hogy a szekrény mögött a plafonnál (mert beépített tetőteres a ház és ez a szoba az emeleten van) valami gond lehet a mennyezettel ? A szoba egyébként elég nehezen melegszik fel, kell ehhez a 3 fokhoz kb7 óra. Köszi.

dec. 20. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem jut be a hő a szekrény mögé, de a hideg-meleg levegő kiszorítás miatt van egy kis áramlás, szerintem akár normális is lehet.
dec. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De elég nagy a huzat, hogy érted hogy a hő nem jut be a szekrény mögé, de a hideg-meleg levegő kiszorítás van, akkor mégis bejut ? Nem értem. Voltam fenn a padláson de semmi rendeleneset nem láttam ...
dec. 21. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!