Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Megszűntetik a gázt?

Megszűntetik a gázt?

Figyelt kérdés

Október első hetében leolvasták volna a gázt délelőtt (dolgoztam) majd felhívtam az emberkét, hogy adjon más időpontot, mert dolgozok. Adott másnap délelőttre, de mondtam nekem nem jó mert melózok erre azt mondta akkor máskor.


Na most kaptam levelet a díjbeszedő holdingtól, hogy december 21.-és 28. között fog jönni valaki leolvasni, ha nem fogja tudni szerződésszegést követek el. A probléma az, hogy én csak holnap leszek itthon, majd január harmadikán térek vissza. Ilyenkor mi a teendő?



dec. 21. 22:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Van rá valami esély januárra halasztani? Sajnos olyan opció nem él, hogy valaki tartózkodjon itt.
dec. 21. 22:16
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem az ügyfélszolgálat.
dec. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
A számlán majd becsült fogyasztás lesz.A díj befizetése legyen pontos majd .
dec. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Én ezer éves vagyok, de ezeket rendre meg tudom oldani egyedül és online. Nem ragaszkodnak görcsösen a munkatársuk làtogatásukhoz.
dec. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérj meg valaki ismerőst, aki otthon lesz, hogy segítsen!
dec. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!