Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Valóban emelkedett a gáz m3...

Valóban emelkedett a gáz m3 ára 2024-ben mindenkinek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lenne egy olyan kérdésem, hogy valóban emelkedett a gáz m3 ára 2024-től 145ft/m3 díjra? Eddig 105ft/m3 díjat fizettünk, beleférünk a kedvezményes m3 határba, évi 1200m3 fogyasztunk kb. Albérletben lakunk és tegnap a "megemelt" árat fizettünk a gáz számlára, mert a tulajdonos azt mondta, hogy január elejétől megemelkedett és a szolgáltatót felhívták telefonon és ott is megerősítették őket, hogy ennyi január 1-jétől a gáz ára. De erről az emelésről semmit nem találtam az interneten. A decemberi fogyasztásunk 220m3 volt egyébként, szóval még a jelleggörbe szerint is bele férnénk, de általányt fizetnek úgy tudom. Ennek ellenére mi az óra leolvasása alapján szoktuk kifizetni mindig a m3 díjat. Híradót nagyon ritkán nézünk. Köszönöm szépen előre is aki tud ebben információt adni és még nagyobb segítség lenne, ha linket is küldene hozzá.

jan. 12. 03:33
A kérdező szavazást indított:
Megemelték január 1-től 145ft/m3-re a gáz árát 2024-ben
Nem emelték meg a gáz m3 árát 2024 jan 1-től
15 szavazat
1 2
 1/19 mindentudó99 ***** válasza:
92%
Nem
jan. 12. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
jan. 12. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Kedves 3#!

Ahogy olvasom a cikket, még bizonytalanabb lettem. Azt írja egyrészt, hogy aki a kedvezményes mennyiségen belül fogyaszt, annak továbbra is marad a kedvezményes ár.

Majd nemsokkal alatta meg azt írja, 145 Ft a gáz m3 ára.

Ezt most hogy kell érteni?

jan. 12. 05:52
 4/19 A kérdező kommentje:

Fotón mutatom a cikk két részét, amire gondolok:


[link]

[link]

jan. 12. 05:54
 5/19 A kérdező kommentje:
jan. 12. 05:55
 6/19 A kérdező kommentje:
A második kép feltöltés a jó
jan. 12. 05:56
 7/19 anonim ***** válasza:
Hát ezt benéztem, mert nem lapoztam lejjebb. De most én is ráfeszülök a témára. Majd írom, hogy mire jutottam.
jan. 12. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Itt is 145-öt ír


[link]

jan. 12. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

[link]


Tényleg megemelték. Nem akarok paraszt lenni, ezért nem írom ide, hogy a kva anyjukat.

jan. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

De akkor innentől nincs már a kedvezményes gázár, hiába jóval kevesebb a fogyasztásunk mint az 1700m3/év?

Szerintem ha így kellene értelmezni, az nagyobb hangot kapott volna a sajtóban.

jan. 12. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!