Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Az MVM nem hajlandó kifizetni...

Az MVM nem hajlandó kifizetni a HMKE túltermelésem, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Tavaly szeptemberben volt az éves elszámolás, kemény 3 ezer forintot kellene kifizetniük, de mái napig nem történt semmi. Első körben nem közölték, hova küldjem kitöltve a HMKE nyilatkozatot, elküldtem ez elosztónak, azt írták megkezdték a feldolgozást. Másfél hónap múlva ismét írtam nekik, akkor már azt írták vissza, hogy nem jó helyre küldtem el, adtak másik címet... nem értem, de elküldtem oda. Eltelt megint másfél hónap és semmi. Írtam nekik ismét, belekötöttek hogy egy karakter nem olvasható a papíron, küldjem el ismét javítva. Megtettem. Ismét eltelt 30 nap, továbbra sem történt semmi.

Fogyasztóvédelem, energiaügyi hatóság..? Mit lehet tenni?



ápr. 2. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Ér ez ennyit?
ápr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

3 ezer forint nem, már nyilván annyi időm elment ezzel, hogy teljesen deficit. Ugyanakkor már sokadik probléma a szolgáltatóval, gyakorlatilag bármit megtehetnek, mert ez a 3 ezer forint is pl "nem ér ennyit" stb... plusz ha az aktuális számlázási időszakban 20 ezer lesz a többlet termelés, azt is ki kellene fizetniük, de lehet addigra még a tavalyit sem fogják. Nem elég, hogy 70 forintért adják és 4,9ért veszik meg, még azt sem fizetik ki.


Ha nem fizetik ki még ezt sem, inkább lekapcsolom az invertert ha a saját fogyasztásom már lefedi, ha kifizetik is ingyen adom nekik..


Ezért kérdezem mit tehetek.

ápr. 2. 23:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem minden évben végigjátszották ugyanezt, hogy ne kelljen fizetni, minden válaszuk után 30 napos határidőt kihúzták. A végén kifizették. Szerintem ki van adva nekik parancsba, hogy el kell húzni a kifizetéseket ameddig csak lehet, ezért játsszák ezt mindenkivel.
ápr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valahol ezt csak meg lehet panaszolni.. ha én nem fizetem be a számlát felrobbantják a mérőt másnap, aztán 40 ezerért kötik vissza, meg kötbér egyből..
ápr. 3. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!