Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mi történik ha az áramot nem...

Mi történik ha az áramot nem tudja kikapcsolni a szolgáltató mert nincs otthon a tulaj? És már 3-szor próbálta a szolgáltató csak nem tudót bejutni a házba? 5000-ft os tartozásról van szó?

Figyelt kérdés

ápr. 10. 21:54
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

De nincs oszlop mert ez már a földkábeles?

19-es magadnál vagy? Itt egy számlakeveredésből adódó eltérés van majd egy részletező kimutatás káoszról beszélek.

ápr. 11. 11:15
 22/41 anonim ***** válasza:
68%
Az áram szolgáltatók alvállalkozókkal dolgoztatnak .Ők elvégzik a nekik kiadott munkát.Náluk nem lehet elmaradt áramdíjat befizetni.
ápr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
Befizeted, egyúttal kéred a kavarodás kivizsgálását is. Ha tényleg van, akkor visszautalják. Ha nincs, akkor nem. De legalább van áramod addig és nem egy 5000 Ft.-os összegen vitáztok a sötétségben!
ápr. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 mindentudó99 ***** válasza:
68%
5-10 ezer tartalék nincs az embereknek ez a baj.
ápr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:

24-es nek igaza van itt mindenki 1-milliót keres 4-órába vagy is a hozzászólások alapján?

Igazából 2-kívételel már minden hozzászóló én vagyok a hibás mert nem fizetek?

Abba bele gondolt itt a tisztelt publikum hogy, ténylegesen mit művelnek a szolgáltatók a fogyasztóval tönkre teszik a létét ha akarják.

Magyarán általam kitalált mondás, még kitudod fizetni a számládat hiteledet? Nem baj majd elmúlik!

ápr. 11. 17:39
 26/41 anonim ***** válasza:
Mit nem sikerül azon megérteni, hogy a különbözetet visszakapod, ha valóban számlázási hiba történt? Ha nem tudsz kifizetni 5000 Ft.-ot, amit visszakapsz, akkor hogyan tudtad kifizetni eddig a normál számláidat? Végösszegben ugyanott tartunk.
ápr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:

Nem mert az ügyfélszolgálat egy nagy rakás szar, csak széttárják a kezüket panaszbejelentés negatív még válaszra se méltatják az embert.

Normál számlám 800-1000 ft érted?!

ápr. 11. 18:49
 28/41 anonim ***** válasza:
Akkor így jártál. Simlis alakoknak senki nem fog szívességet tenni.
ápr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:

Simlis milyen simlis?

Milyen szívesség? Ez szolgáltatás kérem amit túlszámláztak és én meg nem hagyom magam a ganajoknak!

ápr. 11. 18:55
 30/41 anonim ***** válasza:
El lett mondva, hogy a megoldás az, hogy befizeted, egyúttal jelzed, hogy számlázási hibát látsz. Egyikre sem vagy hajlandó, tehát valami simlisség van a dologban. Igazából nem tudom miért jó ez neked, mert sem engem, sem mást nem érdekel a problémád. Csak te fogsz áram nélkül maradni, nem én és nem más. Döntsd el, hogy kell-e áram vagy nem. Ennyi.
ápr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!