Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mit tegyek? Lakásra szeretnék...

Alexia kérdése:

Mit tegyek? Lakásra szeretnék félre tenni, de nem tudok, mert rezsi+kaját én állok 125%-ban?

Figyelt kérdés
Mit tegyek?A szüleimnél lakom, önkormányzati lakásban, én fizetem az egész rezsit+az élelmiszert is én veszem meg, a bérleti jog a szüleimé, de én adok fel mindent. Ők próbálnak segíteni, de nem tudnak fele fele arányban. A kereset, hitel egyéb. A tesóm is ide van bejelentve 3-4 gyerekével, mindennap itt vannak itt esznek, nem a kaját irigylem, csak hóvégére nem marad a hűtőben semmi nekünk. Ő igényt tart erre a (lakásra, (van háza, kertel) de még az én nevemben akar magának egy lakást pályázni. Úgy volt először a szüleim rám írják a bérleti jogot, de aztán nem mert a tesóm fontosabb. Megérteném ha nem tudna hova menni lakni. Mit tegyek? Lakásra szeretnék félre tenni, de nem tudok, mert rezsi+kaját én állok 125%-ban.
2013. máj. 22. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Elküldeném őket a halál f*szára. Bocsánat tudom hogy a rokonaid de ez nem azt jelenti hogy visszaélhetnek a helyzetükkel. Szépen fizetsz mindenki helyett, nekik ez hatalmas buli lehet...

Meg mondanám nekik hogy ez az én lakásom, ha bármit akarnak arányosan tegyenek a közösbe, ja és nem adnám a nevemet a következő lakás pályázathoz sem, a végén azt is veled fizettetnék...

Jó olvasni hogy van ilyen önfeláldozó ember de vannak határok. A testvéred átlépte illetve átlépte és még le is vizelte a határokat...

2013. máj. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azert ennyire ne hagyd mar magad kihasznalni. A csaladod oke, de akkor is.
2013. máj. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így mennyit fizetsz? Lehet olcsóbbak jönnél ki ha összeköltöznél pár diákkal. Az havi 50 ezerből, szűken kajával megvan (mivel többen laknak együtt, általában 20-30 között van az albi és rezsi, és 20-30 között marad neked kajára. Mivel csak magadnak főzöl, olcsóóóó nagyon. Csinálsz egy főzeléket és 3 napig eheted. Így lehet többet tudnál félre tenni.
2013. máj. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!