Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » 3főre egy hónapra kb mennyi...

3főre egy hónapra kb mennyi költség van?

Figyelt kérdés
Én párom és 1 éves kislányunk szeretnénk idővel külön költözni eddig aszüleinél laktunk. Egy nagyon színvonalas menüt állítottam össze négy hétre, az alapanyagok reggelivel+amit kb minden hónapbanmeg kell venni szappan sampon fogkrém mosogató stb... 65 000re jött ki.plussz a pék termékek, ebben nincs a rezsi. Mennyi pénz amiből meg lehet élni úgy h nem szenvedünk hiányt semmiből? És még erre arra marad is egy kevés?

2013. ápr. 20. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Legalább 250.000ft/hó. Mi is 3-an vagyunk,és semmi hitel,de ennyi simán elmegy.És ebben nincs hobbi,cigi,pia,kávé.Csak kevéske ruha.Csak az élés.
2013. ápr. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

2 embernek gyerek nélkül az életben maradáshoz Budapesten 200.000 Ft.kell, ez kecó, rezsi, kaja stb... de nincs benne semmi szórakozás, étterem stb... (egy közepes kerületben)

1 embernek kb 150.000FT, gyerekkel 250e-300e a reális


ezt persze összesen értettem, ha mind ketten kerestek 150-t nettó akkor ellehettek és marad havi 1 mozi, 1 közepes étteremre is... és talán 1 olcsó hobbi is kijön vagy nyugdíj előtakarossági

2013. ápr. 22. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!