Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Értesítés nélkül kikapcsolhatj...

Értesítés nélkül kikapcsolhatják a gázt?

Figyelt kérdés

Kicsit megkéstünk a számlák fizetésével anyagi okok miatt, így egy régebbi helyett ideiglenesen egy újabb, kisebb összegű számlát tudtunk most befizetni, de befizettük. Ha ki akarják kapcsolni arról küldenek értesítést, vagy egyszer csak arra kelünk, hogy nincs gáz?

Köszönöm


2013. máj. 29. 13:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Igazából ezt azért kérdezem, persze butának tűnhet a kérdésem, mert kb egy hónapja (ha nem több) a nagy összegű számla miatt felhívtam az ügyfélszolgálatot, és azt mondták, hogy a kizárási eljárás akkor már megindult. Ezután ugyanazt a számlát még mindig nem tudtuk befizetni (cirkó+rossz szigetelés az nagyon rossz kombó) ,de egy 20ezreset már befizettünk. Viszont ha egy hónapja már beindították az eljárást, akkor eddig miért nem ért ide? Gázunk még van, csak kicsit meg vagyok szeppenve most...
2013. máj. 29. 13:58
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell pánikba esni. Egyrészt vannak emberek akik éves hátralékot tolnak maguk előtt és nincs kikötve a gáz. Másrészt szerencsédre nemsokára június lesz. Max kikötik és el kell menned párszor palackos gázért de nem fagysz meg ;)
2013. máj. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mindig a régebbi számlát kell befizetni...én 90 napra emlékszem,de mintha ez már kevesebb lenne. Amúgy kell,hogy küldjenek értesítést arról,hogy jönnének kikötni. A vissza kötés se ingyen lesz majd.
2013. máj. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!