Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Társas házban, panelban...

Társas házban, panelban lakók, mennyire érzitek otthonotoknak a lakást?

Figyelt kérdés
Egy másik kérdés kapcsán merült fel bennem, hogy mennyire frusztrálna, amikor a notórius nemfizetők miatt nekem kellene többet, többet és még többet fizetnem a közös költésgekre. Ha van ötletetek, hogy mit lehetne tenni az ilyen alakokkal, azt is szívesen várom.

2013. jún. 18. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha valaki notóriusan nem fizet közös költséget, azt egy idő után a közös képviselő vagy egy másik lakó feljelenti. Nem hinném, hogy egy személy miatt egy lakóházban az áramszolgáltató lekapcsolná a lépcsőházi villanyt vagy a liftet. Igazából én panelben nőttem fel, és ott is élek a mai napig. Vannak előnyei, de sosem éreztem, hogy bármit megtehetek, mert mindig tekintettel kell lenni a többi unatkozó, nyugdíjas balhés lakóra, akik bármikor készek betárcsázni a rendőrség számát, ha egy hangosat tüsszentesz. Ha, egy lakó miatt azonban mégis bajba kerül a lépcsőház villany vagy szemételszállítási szolgáltatása, akkor érdemes megbeszélni a tartozóval, hogy mi az oka az elmaradásnak és meghozni egy mindkét félnek megoldást jelentő döntést.
2013. júl. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én társas házban nőttem fel,és felnőttként én is társas házi lakást vettem.Meg kell hogy mondjam én imádom!Világ életembe imádtam ezt a környéket,és elég jó áron jutottam a lakáshoz.Nem vagyok hangoskodó típus tehát a többi lakónak nincs velem problémája,nekem sem volt eddig bajom senkivel.Szerencsére nálunk nincsenek notórius nemfizetők.Szerintem ilyen esetben meg kell próbálni a közös képviselőnek megbeszélni a dolgot az illetővel,és ha ez nem sikerül akkor esetleg perhez folyamodni.
2013. júl. 24. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!