Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Panelban kirázni az ablakon a...

Panelban kirázni az ablakon a szőnyeget nem b. nkóság?

Figyelt kérdés
Szellőztetnek a jó időben az emberek, a szomszéd meg minden nap rázogatja a szőnyeget és száll a kosz be az ablakon.

2013. márc. 4. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy a szomszédnál akkora kosz van, hogy beszáll hozzátok.
2013. márc. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát láttam is. De mivel idősek, nem akartam piszkálni őket. Viszont már idegesít, mert minden nap csinálja.
2013. márc. 4. 12:40
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

De, szerintem nagy bunkóság, mint pl. úgy öntözni a balkonládába ültetett virágokat nyáron, hogy az alatta lévő egy-két erkély is úszik a vízben.

Vagy kertes házi példa: a szomszéd a kerti szemétből -ősszel össze nem gereblyézett falevelek, metszésből eredő ágak, gallyak- hatalmas tábortüzet rak és begyújtja úgy, hogy nálam ki van teregetve a kertbe, száradnak a frissen mosott ruhák, meg kint van az ágynemű is..

És nem érti, hogy mi a probléma..


Ilyen k..rva világ van ma Magyarországon, senkinek nem számít semmi és semmi, csak saját maga, mindenki más le van szarva vastagon.

2013. márc. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezt esetleg a szomszéddal beszéld meg sztem.


Amúgy mondjuk panelban sok más lehetőség nincs, ha más nem, akkor kérd meg, hogy előtte nézzen körbe, vannak e nyitva ablakok.

2013. márc. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amikor panelban laktam, ott tilos volt az erkélyen még a porrongyot is kirázni. Csak este 8 és reggel 6 között lehetett.
2013. márc. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az a "kosz", amit kiráznak (por), kintről megy be a lakásba, tehát akkor is megkapod, ha nem ráznak feletted rongyot. Nem hinném, hogy aki kirázza, direkt a lakásban gyűjtögetné bele a koszt.

Én sem raplizom, ha eső után az egész erkély be van terítve sárral a felettem kiültetett növények miatt, pedig nyáron ez elég gyakori.

Éjszaka meg elég érdekes lenne takarítani..

2013. márc. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én az éj leple alatt szoktam rázni meg porolni :)


1. olyankor nem jár senki az utcán, tehát nem bukok le

2. talán nem szellőztetnek a 2 fokos hidegben éjjel a nyuggerek :)


nyáron kicsit macerásabb, később sötétedik, de megoldható :) biztos bunkó vagyok, de nem fogok a sokadik emeletről leszaladgálni minden vacakkal ha porolhatnékom van.


régebben jobb világ volt, olyan helyen laktam, ahol csak egy kis fás, füves rész volt az ablak alatt, most sajnos a járda meg a kapu is. eddig szerencsére még nem szóltak be, sikerült inkognitóban maradnom :D sztem nem is sejti a senki. de ha be is szólnának, akkor sem tehetnének semmit, úgy tudom a BTK nem tér ki a porolásra :)

2013. márc. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én a szőnyeget sosem rázogatom, hanem porszívózom. Amelyiket nem lehet, azt a fürdőkádba rázom és zuhannyal kimosom a kádat. Valahogy nekem evidens, hogy nem szórom be más ablakán a saját hajszálaim, meg piszkom. Ennyi :)
2013. márc. 5. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!