Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Vajon igy tudom csökkenteni a...

Vajon igy tudom csökkenteni a költséget?

Figyelt kérdés
Gondoltam beállitom a számlámat(netbankos)hogy a vizes csekket ne küldjék ki hanem vonják le ,meg az internetet.és a kocsi hitelt. a többit meg a párom hogyne küldjenek csekket hanem levonásra kerüljön a számlán keresztül akkor nem kellene 25 hosz utalni vagy Kp ba befizetni. Ki hogy csinalja?
2013. jún. 19. 14:35
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ez jó ötlet!
2013. jún. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A távszámlán fizetünk gázt,villanyt,telefont,tv-t netet.... a vizet autótörlesztőt,szemetet utaljuk. Nekünk az utalás azért jó mert azt mi rendezzük és tudjuk pontosan nem pedig egyszer csak levonnak egy csomó dolgot főleg ha ezt akkor teszik amikor éppen nagyon nem kellene.Amúgy csekken nem fizetünk számlákat már jó ideje
2013. jún. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már régóta mi is csoportos beszedéssel fizetjük a csekkeket. Szerintem így nagyon kényelmes, sokkal jobb, mint a postára szaladgálni a csekkekkel. Így nem fordulhat elő az, hogy véletlen elkallódik egy-egy csekk, vagy épp kevés a pénzzünk, ezért elkezdjük halasztgatni akár egy csekk befizetését is. Így legalább tuti mindig minden be van fizetve, hisz a rezsi tisztázása a legfontosabb szerintünk, és a fennmaradó összegből gazdálkodunk. Már tudjuk, hogy mit mikor vonnak le, így azt is tudjuk, hogy mikor mekkora összegnek kell lennie a számlán.
2013. jún. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi a csekkes befizetéseket választottuk. Mindig ellenőrzöm a fogyasztásunkat (ha másként nem hát a számlán) és volt már rá példa,(nem is egyszer)hogy nem volt jó a számla. Nem fogok kínlódni azzal ,hogy visszakapjam a pénzem,ha valami vitás akkor nem fizetem be,mert akkor rekordidő alatt megoldják a problémát.
2013. júl. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!