Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Elvan fogadva a törvény hogy...

Elvan fogadva a törvény hogy aki 3000m3 felett fogyaszt gázt az luxusnak számít?

Figyelt kérdés

Hallottam beszédeket meg olvastam is hogy téma de nemtudom hogy el van e fogadva. Van egy két szintes családi házunk régi építésű két szintes. Nem luxus sima kis Öreg házacska.

Elég nagy bajt jelentene ha ez el lenne fogadva. Kérem az írjon aki tényleg tudja a választ.



2013. jún. 28. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Még nem hallottam hogy ilyen lenne .
2013. jún. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ROUGE77 válasza:
kedves kérdező,2023ban már ott tartunk hogy elfogadtak ilyen törvényt. Az orbán kormány a rezsicsökkentést elveszi attol a családtol aki az általa meghatározott átlagfogyasztást 1729 köbméter/év, (tehát 144 köbméter havonta ,) meghaladja ott úgynevezett piaci áron 747ft /köbméter be fog kerülni. Ráadásul az átlagfogyasztási ár is nött. májusban átlagfogyasztási árban 50 köbméterért fizettem 5886ft. agusztusban 22köbméterért elkértek 5140ft.
2023. szept. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!