Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Tudtok nekem segíteni? HELP!?

Tudtok nekem segíteni? HELP!?

Figyelt kérdés
Egész évbe nem látom a lányaimat mert 400km a távolság a lakhelyünk között és iskolások ezért szünetekbe tudnának max eljönni, de olyan rövid időre meg nem érné meg mivel a vonat drága. Nem állok jól anyagilag... Ruha van annyi amennyi épp elég, a lakbért (nincs saját lakásom hitelt meg nem adnak, mivel volt férjemmel fent vagyunk a bár listán...) Jelenleg új férjemmel lakunk együtt bérelt panelházban és gyes mellett dolgozok, ő is dolgozik de a munkaadója nem jelent be, néha kevesebbet ad neki mint kéne de nem lép ki mert alig van munkalehetőség. Eddig valahogy tudtuk rendezni a dolgokat és összekapartunk valahonnan annyit hogy a gyermekeimet lássam és most 2-3 hétig el kell tartanom őket, de nem úgy alakultak a dolgok ahogy terveztem, nem tudom befizetni az ehavi lakbért, a gyerekeknek kaja meg kell, vissza küldeni nem akarom és nem is tudnám őket. Nagyon megköszönném ha valaki segítene, élelmiszerrel vagy anyagilag, nem kell nagy dolgokra gondolni, bármi kisebb segítség sokat jelentene nekem.

2013. júl. 18. 15:00
 1/3 anonim válasza:

Sajna nem tudok segíteni,de próbáld meg itt:

[link]

2013. júl. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Szétnézek! Köszönöm! Tudom hogy most ebben az országban senkinek nincs sok, ezért NAGYON értékelek bármilyen nemű segítséget.
2013. júl. 18. 15:13
 3/3 anonim válasza:

1-es vagyok elfelejtettem írni, hogy ez egy cserebere oldal.

Remélem tud valaki segíteni.

Családsegítőnél is meg lehet probálni, ott nagyobb az esély.

2013. júl. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!