Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Kártyás villanyóránál is van...

Kártyás villanyóránál is van kötelezően fizetendő alapdíj a szolgáltató felé?

Figyelt kérdés
Ha igen,azt milyen formában kell fizetni?Azt is levonják az előre fizetett összegből?
2013. aug. 17. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem alapdíj gáznál van,áramnál nincs.
2013. aug. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Alapdíj mindenhol van, villany, víz , gáz, telefon /tarifafüggő/, távhő stb.
2013. aug. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
...igen,sajnos alapdíjjal mindenhol számolni kell.Ezért is kérdem,hogy ebben az estben ez hogy is van.Az alapvető működést,fizetést tudom hogyan működik,csak az alapdíjjal kapcsolatban nem találtam semmit.Megkérdezem majd a szolgáltatót is,de a hosszú hétvége miatt ők csak jövő héten válaszolnak majd leghamarabb,ezért gondoltam kérdezősködöm itt előbb-hajt a kíváncsiság.
2013. aug. 17. 12:07
 4/8 Merovingii válasza:
nincs alapdíj , csak fel kell tölteni hogy legyen áram !
2013. aug. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tisztelt Merovingii!

Van alapdíj,megkérdeztem.Már nem emlékszem pontosan mert már kitöröltem az EON-os levelet,de 182Ft.Az éjszakai meg talán 130Ft körül van.

:(

2013. szept. 6. 14:45
 6/8 A kérdező kommentje:

...de mégiscsak megtaláltam a kukában!Idézem:

Típus Csatlakozási pont/hónap

Elosztói alapdíj/nappali mérő 182,88 Ft

Elosztói alapdíj/vezérelt mérő 60,325 Ft

2013. szept. 6. 14:49
 7/8 A kérdező kommentje:
...és most néztem ,hogy ez bizony több,mint a "hagyományos" alapdíj!!!Az aktuális számlámon:144Ft,és 48Ft!
2013. szept. 6. 15:01
 8/8 A kérdező kommentje:
...és ráadásul fizetek a vezéreltért is!Amit nem is használok,nincs bekötve!Csak az órában hagytam,hogy ha bojlert akarok,meg legyen a lehetősége!Ezért is kell akkor fizetnem?
2013. szept. 6. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!