Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Adnátok tanácsot? Akik családi...

Adnátok tanácsot? Akik családiházban laktok a gáz számlát hogy fizetitek? Havonta fix összeget egész évben vagy havi leolvasassal?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb?

2013. aug. 21. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen válaszd az éves átlagfogyasztás egy tizenketted részét...

Ami csak kis mértékben tér el egymástól, mert a havonta mért légnyomás szorzó ahogy változik úgy változik a csekk végösszege...

2013. aug. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Havi leosztassal. Bar telen nehezebb, de legalabb nyaron tudunk sporolni es nagyobb dolgokra beruhazni
2013. aug. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért jobb az éves átlagolás , mert nyáron jobban költesz mert azt hiszed van miből...gyarló az ember....oszt télen meg Buuummmm....kapod az óriási gázszámlát...

De ha a kereseted megfelelően nagy akkor teljesen mindegy...

2013. aug. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Havonta a fix összeg a jó, hacsak nem vagy milliomos. Amíg nem így fizettem, januárban és áprilisban horribilis volt a számlám.
2013. aug. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Válaszd csak az átlagot.Igy pontosan tudod mire számithatsz.Télen jobban elengedheted magad,mert nyáron megspórolod .
2013. aug. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én havonta fizetek 24000Ft-ot és minden júniusban van elszámolás.De minden hónapban leírom a gázóra állását,így júniusban tudom mire számíthatok,ráfizetek vagy visszakapok.
2013. aug. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Havonta diktálom, mert:

-ha hetekig nem vagyok itthon akkor kevesebbet fizetek,

-nincs előre fizetés, tehát a pénz az én zsebemben van,

-közel 30%-kal kevesebbet fizetek évente, mint amikor havi fix összeg volt.


Hozzáteszem hogy külföldön éltem egy darabig, ezért volt fontos hogy havi elszámolásra váltsak, aztán később vettem észre hogy így azért olcsóbb. Ha nem megyek el, még ma is havi fixet fizetnék!

2013. aug. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én idéntől sehogy,most köttetettem ki. :-)

Egy vicc az egész gázfűtés,fával és a príma kis csempekályhámmal kb fele annyiból fűtök,ya és MELEG is van..

2013. aug. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!