Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mennyibe kerülne egy 75 nm-es...

Mennyibe kerülne egy 75 nm-es lakás gázfűtése?

Figyelt kérdés
Kb 22-23 fokra lenne állítva, tehát gázkazános, a ház műanyag szigetelt ablakokkal ellátott és 40-es fal van tehát a hőszigetelése jó
2013. aug. 23. 18:17
 1/4 A kérdező kommentje:
általán díjra gondolok amit télen-nyáron fizetsz
2013. aug. 23. 18:18
 2/4 anonim válasza:
hát ezt szerintem nehéz megmondani..édesanyám vett nemrégiben egy lakást egy szobás 3 emeletes tégla társasházban tehát falfastagság kb annyi mint ott, műanyag ablakok stb stb mindig megy náluk télen takarékon bár ott konvektor van és csak akkor tekerik fel ha otthol vannak, télen fizetnek olyan 10-12 körül... ami a lakás méretéhez képest nagyon sok szerintem... de ha jó a hőszegetélése a lakásnak szerintem 10-12 biztos lehet ha nem használsz nagyon sok gázt.. de ez sok mindentől függ...gondolom a kazán hatásfokától is stb stb
2013. aug. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Javaslom, gondolkodj el azon 22-23 fokon. Még egy nagyon jó hőszigetelésű lakásban is 6 %-ot spórolhatsz, ha egy fokkal kevesebbel is beéred.
2013. aug. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. aug. 30. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!