Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Gázszámla - járt így más is?

Gázszámla - járt így más is?

Figyelt kérdés

Augusztus 26.-án számlatartozás miatt (1hónap, 35eFt) kikapcsolták a gázt.

Jött előtte kikötési értesítés, de ott határidőként szeptember 2.-át , illetve azzal a nappal kezdődő hetet jelölték meg. Szeptember 5.-én megjött a csekk a kikötés díjáról. Mi szeptember 9.-én befizettük a 35eFt-os tartozást. Erre ma jött 2db stornó számla, szeptember 10.-i dátummal, amikorra a szeptember 9.-én befizetett pénz még BIZTOSAN nem érhetett be), hogy a szolgáltatóval szemben 53eFt TÚLFIZETÉSÜNK van. Plusz, ugye, a közben befizetett 35eFt... Szóval a Tigáz 88eFt-tal tartozik nekünk, a gázunk két hete kikötve, s még itt van a csekk a kikötés díjáról, meg a szeptemberi számla.

Ilyenkor mi a teendő?

Próbáltuk hívni az ügyfélszolgálatot, délelőtt 11-kor, de az automata azt mondta be, h munkaidőn kívül telefonálunk, ezért ügyintéző nem kapcsolható, ismételjük meg a hívást munkaidőben. Ami hétfő reggel 8 óra. Addig megesz az ideg, az a 88eFt az két és fél havi gázszámla!

Szerintetek ilyenkor mi van? Mit tehetünk?

Köszi előre is!



2013. szept. 13. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
összerakjátok a csekkeket és személyesen befáradtok az ügyfélszolgálatra. Érdemes a neten időpontot egyeztetni akkor nem kell fél napot várakozni.
2013. szept. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha van a közelben valahol irodájuk, akkor bemehettek, de szerintem ebből hétfői telefon lesz

megértem az idegességed, de ha ma sikerülne még bármit is intézni, ma már vissza úgysem kapcsolnák, nincs az a szerelő, aki péntek este kimenjen :-(

2013. szept. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Regisztrálsz a honlapukra és megnézed a számlázási adatokat és a mérőóra állásokat.

Utána írsz nekik e-mait, majd hétfőn hívod őket.

2013. szept. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!