Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Fűtötök már? (Kérdésed túl...

Fűtötök már? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Hány fok van bent és milyen anyagból van a ház/lakás?

Nálam 20 van,fel is vagyok öltözve,de így sincs melegem!


2013. szept. 13. 21:58
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Na,végül is reggel egy félórára begyújtottam a kályhába,de csak 2-3 darab fát raktam rá,így most is 23 fok van!
2013. szept. 14. 17:58
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért vagyok lepontozva a másik szülővel együtt (6. válasz), mert mi inkább befűtünk, minthogy megfázzanak a gyerekek. Nem hinném, hogy az a 22°C olyan elviselhetetlen hőség, ami már túlzás lenne.


Nem mintha zavarna, mert magas ívben lesz@rom a százalékokat, de elvégre mindketten a kérdésre válaszoltunk. Na mindegy...

2013. szept. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hát sajna vannak hülyék,utolsó válaszoló!Pedig ilyenkor befűteni gyakorlatilag egy szelet csoki ára!Köszönöm a válaszokat!
2013. szept. 14. 21:02
 14/16 anonim ***** válasza:
Ó, észre se vettem, hogy le lettem pontozva :) Jelentem, tegnap este befűtöttünk kb 20 percre, ami szuper ötlet volt. Sokkal többet jelent érzetben, mint amennyibe kerül. A saját fűtés előnye! (6.voltam)
2013. szept. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A házam vályog, 60-as falakkal, ott még essze nem kell fűteni. Ráadásul sörkollektor is üzemel benne. Sajnos mindezt az albérlőm élvezi, mert én Németorszában húzom az igát.
2013. okt. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hát igen!De a vályog egyszer kihűl,azt nagyon nehéz,vagy leginkább költséges visszafűteni!
2013. okt. 5. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!