Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mennyi kell egy albérlet...

Mennyi kell egy albérlet fenntartásához?

Figyelt kérdés

Mennyiből jöttök ki havonta?

(közös költség, rezsi, étel, tisztítószerek stb)


És, ha a lakótársatok elköltözik a rezsit és a bérletit amit eddig felesbe fizettetek az mind egy személyre hárul?

És a közös költség is felesbe megy vagy az már személyenként?


És melyik fűtés a legjobb, legolcsóbb?


2013. szept. 19. 21:11
 1/1 anonim ***** válasza:

közös költség: 10 ezer

Rezsi: 20-30 ezer (fűtéstől függ)

Étel: ezt sose számoltam, de olyan 40-50 ezer (nem spórolunk, szóval ki lehet jönni kevesebből is)

Tisztítószerek: ez nem tudom miért fontos, elég ritkán kell venni :)


Szerintem ha a lakótárs elköltözik, akkor egy személyre hárul. A rezsi biztos, mert a tulaj nem fogja azt fizetni, a számlák pedig jönnek. Ha jófej akkor a teljes bérleti díjat nem fizetteti ki.


Szerintem a legjobb és legolcsóbb a mérhető házközponti. De ilyen elég kevés helyen van. Jó még a cirkó fűtés is. A távfűtés iszonyat drága, a konvektor pedig nem ad egyenletes meleget. Én nem szerettem mikor az volt. Zajos is volt, és csak a konvektor mellett volt meleg, a szoba másik sarkában meg hideg...

2013. szept. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!