Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Telefonszolgáltatás. Van-e...

Telefonszolgáltatás. Van-e valakinek ACN Freedom telefonos díjcsomagja, s ha igen, mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

2013. szept. 30. 11:18
 1/2 anonim válasza:

Szia.

Nekünk ACN - es telefonunk van!

Én nagyon szeretem mert Angliában èlünk ès nagyon olcsòn havi 2300 ft èrt bármennyit beszèlhetünk.

Internet szüksèges hozzá illetve bármilyen vezetékes telefon jò hozzá!

Lehet venni ACN es hiper szuper vezetèkes telefont amiben van kamera ès tudtok egymással ùgy is beszèlni, hogy látjátok egymást... De az akkor mikor mi beköttetük nagyon drága volt... Azòta nemtudom változott- e az is lehet, hogy azòta mobilt is lehet kapni, mert rebesgettèk egy idöben, hogy lesz olyan is... Nem néztem mèg utánna....

De azèrt jò mert kapsz egy körzet számot mi pl 76 al rendelkezünk azon belül minden 76 os vezetèkest ingyenesen hívsz, a többi vezetèkest pedig 4 ft kapcsolási dijjèrt hivod ami elèg csekèly mert csak 4 ft ès cserèbe nincs azaz NINCS PERCDIJJAD!!!!

Ajánlom;)

2013. okt. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Szmámomra nagyon hasznos!
2013. okt. 11. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!