Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Még nincs tapasztalatom....

Még nincs tapasztalatom. Nálatok hány köbméter gáz fogy el havonta gázfűtésnél? (Hagyományos gázkazán. )

Figyelt kérdés
Leolvastam és kiszámoltam, és nekem nagyon soknak tűnik a napi 7,5 köbméter úgy, hogy nem is volt nagyon hideg, és volt, hogy fél napokat nem is ment a fűtés, ráadásul 19-20 fokra volt állítva.
2013. nov. 7. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy kinél mennyi,ennek több összetevője van,még azonos

nagyságu lakásnál is .A fűtés újra inditása mindig többe kerül ,mint egy hőfok szinten tartása .A kihűlt radiátorokat újra fel kell fűteni,csak úgy kezdenek melegíteni is .

2013. nov. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én idén még nem fűtöttem.
2013. nov. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez egy régi, szigetelés nélküli kőház, évek óta nem volt rendesen fűtve, ősszel költöztünk be. Most vettünk egy másik termosztátot, ezzel egész másként fűt a kazán.
2013. nov. 7. 21:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem földszint 120m2 + 60m2 padlástér.Nincs szigetelés ,tégla,15-éves ház. 09.01-hó tól -05.01-ig a termosztát beállítva ,hogy lent 21-fok legyen ,az emeleten 22,55-23 fok . És nem állítgatom soha. Az 1 éves gáz fogyasztásom "tűzhellyel együtt,ami van is használva". 1950m3, 2012.09.01-2013.09.01-ig./ ennyi volt / Mindig írom,és itt van az év fordulóm,fűtés kezdetén.
2013. nov. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!