Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Termosztat nélkül nem lehet...

Termosztat nélkül nem lehet fűteni?

Figyelt kérdés
Lehet nem ide kellene írnom a kérdést, viszont olyan probléma lépett fel nálunk az albérletbe, hogy elromlott a termosztatunk, így fűtés sincs. Nem lehet enélkül beindítani a fűtést?
2013. nov. 9. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
De be lehet, csak le kell kötni a termosztátot a kazánról, akkor a kazánon magán tudod állítani a dolgokat. Csak akkor folyamatosan menni fog a fűtés, nem csak akkor mikor a beállított hőfok alá megy a hőmérséklet, mert ugye nincs ami érzékelje hogy hány fok van a házban.
2013. nov. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyébként hívd fel a tulajt, az ő kötelessége pótolni a termosztátot.
2013. nov. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És ezt szakember tudja megcsinálni csak? Vagy esetleg akár én is?

Igen, majd szólunk a főbérlőnek, csak jó lenne megoldást találni addig is, mert elég hűvös van este már sajnos..

2013. nov. 9. 11:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire értesz hozzá? Baromi egyszerű egyébként kb. 1 perces történet. De ha annyi kapcsolatod volt gázkazánnal eddig, hogy láttál már olyat, akkor szerintem ne állj neki. Én hívnék egy gázost, de én nő vagyok, és tényleg annyit tudok csak hogy hogy néz ki egy kazán...
2013. nov. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Villanyszerelő is megoldja,nem kell ehhez gázszerelő .
2013. nov. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!