Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Hogyan éljek meg 70 ezerből,...

Hogyan éljek meg 70 ezerből, albérletben egy garzonban?

Figyelt kérdés

Nincs kire számítanom, szakítás előtt állok, munkásszálló nincs a közelben. Sima kisszobát sem találtam, (másik városban van, de a buszbérlet 25-30 ezer azt a munkáltatóm nem fizetné), ami pl.: csak max cakk-pakk 30 lenne, maradna kajára elég. Ismerősöm nincs aki hasonló helyzetben lenne és társbérletbe lehetne menni. Idős nénik gondozása lakhatásért, erre se jelentkezett senki sajna. Mit tennétek e helyemben?

(Pénzes pasis szöveg nem kell, pasizni így, hogy még párkapcsolatban élek, lehetetlen és nem szép dolog).

25/N



2013. nov. 10. 11:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

5 évig sok-sok minden történhet akár saját ingatlanra is szert tehetek. Miért kell "odaragasztani" valakit egy lakásba, mikor, ha nekem jobbra fordult a sorsom, odaadhatnák másnak a lehetőséget és máson aki lehet szarabb helyzetben van, mint most én, jobban kéne neki a lakás. Meg még az is lehet, hogy messzebb, esetleg külföldön találok munkát, mert képezem magam.

Amúgy felhívtam a polgármester asszonyunkat, és ez a község nem segít semmit sem senkin, lakástámogatás csak munkanélkülieknek jár.

2013. nov. 11. 16:25
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem láttam még ilyen szerződést, nem tudom milyen lehetőségek vannak annak felmondására. Szerintem egy jó lehetőség olyan embernek, akinek nincs más választása...
2013. nov. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Társbérletet is hirdettem arra se jelentkezett senki. Máshova meg nem tudok dolgozni menni, a betegségem miatt 4 évbe telt mire munkát találtam, ha ezt most otthagyom akkor csak a 22 ezer marad.

Sajnos az egyensúlyzavarom miatt és amiatt, mert nem vagyok olyan gyors, mint egy robot nem találtam munkát. Ahhoz, h képezzem magam ahhoz meg sajna pénz kell, de ilyen kevésből...

2013. nov. 13. 15:57
 14/14 A kérdező kommentje:

Felhívtam a polgármester asszonyt aki közölte, még azoknak se tud segíteni akik ketten élnek 32 ezerből. :(

Sajna még legalább 3-4 év mire érettségit szerzek, mert eddig csak délutánosba jártam, és nem tudtam menni, most tettek át délelőttre, de így is csak jövőre tudok menni suliba. (Nincs végzettségem sajnos).

Szóval: Még 4 év érettségi, még legalább 3 hónap mire találok valami testhezálló tanfolyamot, mire elvégzem az is kb 6 hónap, de van, hogy egy-egy tanfolyam 1 éves... Mire avval állást találok, ami fizet annyit, hogy el tudjak menni. Addigra ki is csúsztam abból, hogy párt találjak és gyerekem legyen. Utóbbit szinte biztosan buktam. 30 felett nem szeretnék szülni, bár még 35-ig, ha törik-szakad. És főleg nem ilyen sokáig kell ott élnem ahol nem szeretnek, (akárhogy számolom is 5 vagy 6 év). Rengeteg idő ez boldogtalanságban.

És mivel most biztos állásom van, ezt nem merem itt hagyni, mert ez is 3 évbe telt mire találtam ezt a biztosat.

2013. nov. 24. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!