Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Egy fő, ha mindig otthon van,...

Egy fő, ha mindig otthon van, egy kb.30nm-es lakásban mennyi vizet fogyaszt havonta?

Figyelt kérdés
Mármint átlagosan hány köbmétert?

2013. nov. 13. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
attól függ, például van -e mosogatógép, mosógép. szerintem kb 3-4 köbméter.
2013. nov. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elsősorban a szokásaitól függ, semmi köze a lakás méretéhez. Zuhanyzik vagy fürdik? Ha igen, órákat áll a zuhany alatt, vagy csak gyorsan lemossa magát? Mekkora a kád? Tele kádban fürdik, vagy csak épp van benne víz? Milyen és mennyi ruhája van? Lehet egyben mosni őket, vagy a különböző színek miatt viszonylag kevés ruhához is több mosást kell beindítani? Rendeli a kaját, vagy otthon főz? Naponta kétszer pisil vagy született törpevízmű?
2013. nov. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát a lakás méretét a felmosás és takarítás végett írtam. Főzni szoktam kb. heti 1x, kb. napi 15 percet tusolok, és csak néha mosok kézzel, mosógép pedig nincsen. Ja, és hát sajnos sokszor járok pisilni is...


Végeztem nagytakarítást is, így havonta kb. 9 köbméter ment el. Ez most sok vagy kevés? Másnak is ennyi?

2013. nov. 13. 23:58
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
egy főre a 9 szerintem sok. mi ketten fogyasztottunk 6-ot mosógéppel.
2013. nov. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van pénzed nem sok a 9m3 :))) De öt fővel számolva már egy albérletet bedöntene . Szánjál rá egy - két napot és írd az óra állását , rengeteg szolgáltató ír viszonyító számokat pl.: mosógép 45- 80 liter , wc teljes lehúzás 6-10 liter, tusolás 40-60 liter stb....
2013. nov. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A WC tartályban kevesebbre át tudod állítani az öblítés mennyiségét.

A mosógépeden kiválaszthatod a takarékosabb programokat (ha van leírásod).

Vehetsz olyan zuhanyrózsát, ami jobban szórja a vizet, ezáltal kevésbé kell megnyitnod a csapot (ezt egy eladó magyarázta, nem értettem pontosan, de állítható a fej).

9 nm nagyon sok, és is egyedül 34 nm-en fogyasztok kb. 5-öt.

2013. nov. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A mosógépből kijövő vizet nem engedjük csak úgy a vakvilágba elfolyni!

Azzal kell leönteni a vécét.

2013. dec. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nincs mosógépem.
2013. dec. 9. 13:19
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor mérjed már meg mire fogyasztasz ennyit , elég egy 4. osztályos általános iskolás segítsége !! Ha te nem vagy tisztába a fogyasztásoddal itt más sem tud JEDI erőátvitellel hatni :) 2013 nincsen mosógépem , de az internetem széles ................. XDDDDDDD
2013. dec. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
15 perc tusolás az rengeteg idő, ennek az ötöde is elég lenne.
2014. febr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!