Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Egyedi mérőórával kapcsolatban...

Egyedi mérőórával kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Társasházban lakom, egyedi mérő és termosztát van felszerelve. De nem tudom a fűtést szabályozni, mert a ház vezetősége azt mondja csak 20 C fokot köteles szolgáltatni. Ez szabályozható fűtés esetén is így van?

Én miért nem kapom meg azt a szolgáltatást amit a többi lakó?



2013. dec. 2. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:

nem lehet érteni,

(de léci ne azt írd vissza,hogy mit nem értesz te kocsog,mert az egész problémát nem lehet érteni)

2013. dec. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Bocsi. Próbálom újra...

Társasházban lakom a legfelső szinten. Egyedi mérőnk van. Elméletileg én tudnám szabályozni a fűtést, de az úgy van beállítva hogy max. 21 fok van akkor is, ha teljesen ki van nyitva a termosztát. Mikor ezt szóvá tettem, azt mondta a k.képviselő, nem lesz jobb fűtés mert akkor a többieknek melegük lesz. Ők tudnának rajta akkor is állítani, tehát nem nem érné őket hátrány. Én viszont megfagyok.

2013. dec. 2. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!