Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Ti hetente hányszor mostok?...

Ti hetente hányszor mostok? Hányan vagytok egy háztartásban?

Figyelt kérdés

Mi 4-en vagyunk, és minimum 4x megy a mosógép egy héten.

Én személy szerint minimum 2x felveszem ugyan azokat a ruhákat, hogy ne mindennap legyek másban, és így gyorsabban gyűljön a szennyes. Csak akkor teszem be a szennyesbe, ha már büdös.


2014. márc. 17. 13:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én - ketten meg három majdnem felnött gyereke - hetente egy nap mosok, akkor egy fehér gép, egy szines gép meg egy kimélö adag (pulóverek, stb) van.
2014. márc. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

nem tudom, miért mosunk ennyit...

de pl tegnap 2x lett csak sötét mosva, annyira sok volt.

Mondjuk 2 férfi van, és eléggé nagy darabok. A pulóverek XL-XXL méretűek, és az női ruhában "számolva" kitesz 3 dbot.

2014. márc. 17. 13:20
 3/15 anonim ***** válasza:
2 sötét tuti összejön,egy adag ágynemű,egy adag fehér,egy adag fehér gyerekruha,egy színes,egy adag munkásruha.Ez heti 7.Kb.Hárman vagyunk.
2014. márc. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mi maximum a nadrágokat vesszük fel többször, de pulóvert, pólót soha, az mindig megy a szennyesbe. Mi 3-an vagyunk, 2 felnőtt, egy gyerek és általában hétvégén mosok 1 kör fehér, 1-2 kör színes és 1 kör sötét ruhákat, ha van ágynemű, törölköző, konyharuha azokat külön mosásban, szóval a legrosszabb esetben 5 mosás.
2014. márc. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
négyen vagyunk, legkevesebb kétnaponta, de van, hogy naponta kétszer is
2014. márc. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
mi 4-en vagyunk egy háztartásban, és amikor összegyűlik annyi szennyes, h el lehessen indítani a mosógépet. (ez kb heti 3-4x)
2014. márc. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22%

Heti 1x, maximum 2x.

Párommal ketten vagyunk, akkor szoktunk 2x mosni, ha a melós ruháját hazahozza(elég sok váltó ruhája van), és azt nem teszem bele a másik ruhákhoz. Együtt mossuk a ruháinkat, vegyesen a színeset és fehéret.

Nekünk így olcsóbb, még akkor is ha 1-1 ruhát összefog egy másik...

2014. márc. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

7es vagyok

Annyit hozzáteszek, hogy én van amikor naponta 2x átöltözök, soha nem veszek fel valamit többször, csak azért mert nem büdös.

2014. márc. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"Együtt mossuk a ruháinkat, vegyesen a színeset és fehéret.

Nekünk így olcsóbb, még akkor is ha 1-1 ruhát összefog egy másik..."


Jesszusom :D

2014. márc. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
56%

Barátnőmék naponta - pedig ők csak hárman vannak, ebből két személy folyton otthon van.

Mi öten vagyunk, hetente mondjuk kétszer kapcsoljuk be a mosógépet (ha mondjuk jó idő van és egy nap ki tudunk mosni három gép ruhát akkor csak egy napot vesz igénybe az egész.)

2014. márc. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!