Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Egy 30 m2-es lakás rezsije...

Egy 30 m2-es lakás rezsije kb. mennyire fog kijönni havonta?

Figyelt kérdés
Közös költség 7000 Ft,nem vízórás,gáz konvektoros a fűtés.Egyedül fogok lakni.És ezen kívül még egy kérdés: Egy emberre mennyi kb. a kaja?Magamnak fogok főzni.
2014. ápr. 20. 17:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni,hogy budapesti tégla építésű házban van a lakás.
2014. ápr. 20. 17:25
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk a gáz most télen 15 és 10 ezer között mozgott attól függően milyen hideg volt, mert folyamatosan ment a konvektor. Így kevesebbet evett mintha csak akkor kapcsoltuk volna fel mikor hazaérünk. A villanyszámlánk 2 asztali számítógéppel, amik napi minimum 6 órát mennek, hétvégén akár 16-ot is 6-8 ezer közötti számlát csinál. Net 3590, upc hűségidős van.


Kaja kettőnkre 50 és 70 között változik, ha egyedül lennék 30 max 40 fölé szerintem sose mennék (burzsuj kajákat beleszámolva, mozzarella és társai), mert párom nagyobb étkű, mint én plusz elég finnyás így az olcsóbb kaják nagyrésze kilőve.

2014. ápr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja igen, azt elfelejtettem, hogy nekünk a melegvíz gázkazán adja, és gáztűzhely van, és szeretünk pancsolni, így a gázszámlánkat a vízmelegítés is megdobja de csak picit.


Ha villanytűzhelyed vagy villanybojlered van akkor a villanyszámla magasabb lesz, mint nekünk lenne ha nem lennénk ilyen számítógép bolondok, szóval kb reálisnak tűnik az általam írt számok. De majd élesben kiderül.

2014. ápr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ,akkor kb. jól gondoltam :)
2014. ápr. 22. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!