Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Kombinált tűzhely fogyasztását...

Kombinált tűzhely fogyasztását megmérné valaki?

Figyelt kérdés
Palackos gáztűzhelyhez képest szeretném tudni, hogy egy kombinált tűzhely sütőrésze mennyi áramot fogyaszt. Megmérné nekem valaki akinek van otthon műszere hozzá?
2014. nov. 15. 11:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ismét...


1.4 kg csirkeszárnyat sütök krumplival(jó nagy adag,még a nagy tepsiben is).

-Egy óráig ment 190fokon(letakarva alufóliával)

-fólia nélkül sült 200fokon negyed órát

-megforgatva még negyed órát(200-on)


*teljes idő 1h36p

*fogyasztás 1,56kwh

*legnagyobb

áramfelvét 1766w a 67.percben


Most is,és a múltkor is <alsó+felsősütés~légkeveréssel>

2014. dec. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Tégla társasházb " majdnem " mindegy milyent veszek / vesszünk. Most aktuális, és ezt se 1 évre venném...

Felül gáz, alul villanynál ragadtam le.

Ha 1 egész óra alatt elkészül az étel, akkor se fogy több áram, max 2 kwh? Bekapcsolási áramfelvéttel együtt. Miután meleg, " szinten tartás " a lényeg. ha jól értem....

Sztem akkor is ez így árban kevesebb, mint a gáz árát kiszámolnám..

( ritkán használtam épp ezért. volt olyan 5 - 6 hónapig bírta a palack sütő begyújtása nélkül. mikor 2-3 X használtam már csak kb 4,5 hónapig tudtam használni. a sütő 1 órát volt begyújtva. igaz : ami olyan étek, mindent kuktába teszek, ezért bírja eddig )

Ami értékeket írtatok, sikerült eldönteni : kombinált tűzhelyet veszünk.

Gázpalacknál se mindegy meddig tudom használni.

2016. aug. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!