Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Hogyan lehet költségmentesen,...

Hogyan lehet költségmentesen, hűségidőn belül felmondani egy szolgáltatást?

Figyelt kérdés
11 hónap után , kétéves hűségnyilatkozattal a hátam mögött)nem tudom tovább fizetni a szolgáltatást. Pillanatnyilag a megszüntetés kötbére 160.000,- Ft, nem írtam el , egyszáz-hatvanezer HUF.A szolgáltatás: TV,telefon, net-et takarja.Üdv

2014. nov. 29. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Mennyi a havidij?
2014. nov. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

A hűségidő arra van, hogy biztosan náluk költsd el a pénzed. A kötbér pedig fedezi az esetleges idő előtt felmondás miatt kieső bevételt.


Kérdező, nem is drága 13 hónapra 160e Ft kötbér. Mi az oka, hogy nem tudod fizetni? Írj egy esdeklő levelet, hátha megesik rajtad a szívük, és elengedik, vagy felezik.

2014. nov. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Gugu Gabor ***** válasza:
57%
Olyan megoldás nincs hogy szolgáltatás szüneteltetése x ezer Ft-ért?
2014. nov. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Havonta 5700,-Ft a díj. Az átverés az, hogy minden szolgáltató csak a kedvezményes díjat adja meg, az ügyfél meg jóhiszeműen, rászorulva megköti a szerződést. Matematikailag sem értem, mert 13x 5700 Ft sehogyan sem 160000,-Ft. Ja a FIDESZ és a rokkantnyugdíj rossz kapcsolata.
2014. nov. 29. 17:18
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező, olvasd el a szerződést. Joga van a szolgáltatónak bármekkora összeget kikötni.

Kár a Fideszre fogni.

2014. nov. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Ezt sajnos olcsóbb fizetni mint felmondani. Esetleg átveheti valaki aki ilyet akarna egyébként is és az átszerelés díját odaadod neki. Más ötletem nekem nincs.
2014. nov. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nem a szolgáltató miatt írtam a FIDESZT-t, hanem a nyugdíj elvonás miatt.

A szolgáltatók meg különben is pofátlanok.Ki az az idióta, aki teljes áron rendeli meg a szolgáltatást.Meg milyen alapon kér pofátlan kötbéreket.Ez már tisztességtelen s erkölcstelen haszonszerzés.

2014. nov. 30. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!