Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Áram visszakötése az ÉMÁSZ-nál...

Áram visszakötése az ÉMÁSZ-nál mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Azt beszélik, hogy már a régi mérőhelyre nem engedig visszakapcsolni, hanen új mérőhelyet kell kiépíttetni, 70-80 ezer Ft-ért, de én úgy tudtam eddig, hogy ez csak akkor szükséges, ha a régi villanyóra a házon belül van és nem a fal külső részén. Minden esetben szükséges az új mérőhely kiépítése?

#ÉMÁSZ #új mérőhely kiépítése
2014. dec. 18. 15:45
 1/5 Trafó1 ***** válasza:
Minden esetben kérik a szabványosítást, amit ők találtak ki, társas házban ez megvan 30-40 ezerből , családiban meg tényleg 70-80 ezer.
2014. dec. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kemény...


Köszi a választ!

2014. dec. 18. 20:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Várjunk csak... az egész órát elvitték,vagy "csak" kizártak a szolgáltatásból(ekkor az óra marad,csak az alatta lévő részen kötik ki a vezetéket.

Mert a második esetben csak visszakötik,és kész.

2014. dec. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, az órát nem vitték el, de el akarták, egy jó fél éve találták ki és70 ezret kellett csak azért fizetni, hogy ne vigyék el! Kifizettük, de brutális, ha még a cserét is a tulajnak kell állni, ami újjabb ugyanilyen kaliberű összeg...
2014. dec. 20. 21:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Hmmm...errefelé csak akkor viszik/vinnék az órát,ha "szabálytalan vételezés" történt,--nemfizetés esetén nem.

Ha "csak" az utóbbi volt,én konzultálnék egy erre szakosodott ügyvéddel.

2014. dec. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!