Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Szeretném be köttetni a gázt,...

Szeretném be köttetni a gázt, a házam nem nagy, van egy normál nappali,4 kis szoba, egy kis fürdő, és egy pici konyha, össze vissza 6 gázkonvektor tervezek, és egy gáz bojlert 150L-est?

Figyelt kérdés

Valaki tudna saccolni hogy nagyjából havonta mennyi lenne a gáz számla?

Nekem az is jó ha valaki leírja hogy neki milyen nagy háza van hány konvektorral vagy radiátorral és mennyit fizet havonta?


2015. jan. 6. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem a konvektort felejtsd , jobban jársz egy modern gázkazánnal

mi konvektorral fűtünk 84 m2 6 konvektor , meleg víz áramról havi átalány 15000, de nincs 18-20 foknál melegebb fürdő szoba csak fürdésnél meleg , mi megbántuk hogy annak idején konvektort raktunk , de beruházásban akkor nekünk az volt olcsóbb

2015. jan. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jobban jársz a radiátorokkal; konvektornál csak közvetlen közel van jó idő, szoba másik felében jóval hidegebb. radiátorokat is tudod külön-külön szabályozni, termosztáttal a lakást.
2015. jan. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kombi kazán a radiátorokkal szerintem olcsóbb mint a konvektoros megoldás. A hatásfoka meg egyértelműen jobb. Olcsóbb. A gáz számlát meg nem lehet igy kiszámolni. Ez nagyon sok mindentől függ.
2015. jan. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobban jársz a cirkóval.A Konvektor hatásfoka sokkal rosszabb.A mi házunk 85 nm.A nappaliban(18nm),gyerekszoba(18 nm),háló(16.nm), ezekben a helységekben radiátor van.A a konyha-étkezőben,fürdőben(6nm) padlófűtés van ill.a fürdőben egy törülközőszárítós radiátor is.Mi átalányt fizetünk,havi 15e és még sosem kellett ráfizetnünk.Ha cirkód van,nem kell gázbojler sem,mert az adja ugye a melegvizet is.Átlagosan 21-22 fok van nálunk.Azt még azért hozzáteszem,hogy nem új építésű ingatlan,szigetelt és nyílászárókat cseréltünk.
2015. jan. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!