Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Turbós gázkazánnál kell...

Turbós gázkazánnál kell kéményseprő dijat fizetni ha a tetőn van a kémény de a kazán nincs rákötve hálózati gázra?

Figyelt kérdés
Tartalék melegviz előállitásra van és palackos gázról megy
2015. febr. 3. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Turbós k0zán kéményéhez a kémény seprőnek semmi köze .
2015. febr. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

És a kéménybe van e kötve?

Ha ez a tartalék, az üzemi is ugyanabba a kéménybe van kötve?

Szóval 1 vagy több kémény van?

Amúgy PB-s turbós? Olcsó lehet :) akkor már lehetne villany is.

2015. febr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nincs a rendes kéménybe kötve hanem turbós kazánhoz való dupla alu cső az égéstermék kivezető egy tetőátvezető idommal. Nincs rá pénz hogy a rendes gázra ráköttessem és amint irtam ez csak tartalék tehát villanybojler állitja elö a melegvizet.
2015. febr. 3. 21:20
 4/6 A kérdező kommentje:
Tehát van egy tégla kémény a vegyes kazánnak meg ez a turbós tetőkivezető
2015. febr. 3. 21:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Ok. Ha nem tudnak még róla és nem kérik a pénzt, akkor én nem fizetném. Egyébként szerintem kell.
2015. febr. 4. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is valami hasonlót mondott a kéményseprő annakidején. Én oldalt vezettem ki a turbós kazán csövét, és azt mondta, arra nem kell. De ha a tetőre vittem volna fel - szóval ha függőlegesen lenne, akkor kellene...
2015. febr. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!