Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Utalvány az ELMŰ-től. Mi...

Utalvány az ELMŰ-től. Mi lehet az?

Figyelt kérdés

Értesítőt kaptam a postaládába miszerint az ELMŰ utalványt küldött. Az utalvány elvileg pénzt jelent nem? Létezik, hogy az ELMŰ pénzt küldött? Valami év végi korrekció folytán esetleg?


A gond az, hogy albérletben lakom, a főbérlő külföldön tartózkodik és nem tudja átvenni.



2015. márc. 12. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
küldess vele egy meghatalmazást amivel felveheted
2015. márc. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1 és mire megy vele? postának csak a sajátja jó, ahhoz meg személyesen kell elmenni mindkét félnek a postára
2015. márc. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Drága jó istenem, ekkora szerencsétlenkedést...miért nem tudják egyszerűen levonni a következő számlá(k)ból? Gondolom pont erre pályázik az ELMŰ ezzel az idétlen megoldással, a felhasználó valamiért nem tudja átvenni az utalványt aztán 10 nap múlva szépen visszacsordogál a kasszába, egy kis zsebpénz mindenkinek jól jön.


Amúgy az utalvány biztos pénzt jelent, ugye? Megerősitené ezt valaki? Mert ebben sem vagyok teljesen biztos.

2015. márc. 13. 07:23
 4/7 kata kata ***** válasza:
Igen!Pénz.
2015. márc. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is kaptam már ilyet, kétszer is. A saját hülyeségem miatt, mert nem a rezsicsökkentett összeget utaltam el, hanem az alap összeget, és visszaküldték a különbözetet. Mondjuk levonhatták volna a következő számlából szerintem is, de az lehet, hogy könyvelésileg bonyolultabb, mint visszaküldeni a pénzt.
2015. márc. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
#2-es nem értem mit beszélsz, Ha küld neki egy papírt amin meghatalmazza, hogy átveheti a leveleit akkor fel tudja vele venni.
2015. márc. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 rosszul tudod


[link]

2015. márc. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!