Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Villanyóra, ha az utolsó 4...

Plútusz kérdése:

Villanyóra, ha az utolsó 4 számjegyem a villanyórán 2730 akkor kb meny mennyit fogyasztottam ebben a hónapban 15. e van vagy, hogy működik ez? Mennyivel szorozzak 50 ftal? és mit? Teljes zavar valaki segítsen köszönöm .

Figyelt kérdés
Villanyszámla

2015. ápr. 14. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg teljes zavar, amit írsz. Az óra nem nullázódik sem tizenötödikén, sem máskor. Az előző havi állást kivonod a mostaniból, akkor megkapod a havi fogyasztást. Azt kell megszoroznod körülbelül 35-40 forinttal. Egyébként az utolsó szám az tizedesjegy az órán.
2015. ápr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi volt egy hónapja az utosló nßegy jegy a villanyórán?


A fogyasztást ugyanis úgy lehet kiszámolni, hogy havonta leolvasod az órát (pl minden hónap 10-én, vagy amilyen dátum megfelel neked), az ápr 10-i értékböl levonod a márc. 10-i értéket, a különbség az, amit egy hónap alatt fogyasztottál. Ezt szorozd meg az áram árával, és megkapod az ahavi fogyasztást pénzben.

2015. ápr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Az én villanyórám nullázódik ha nem töltök rá, ugyanis feltöltős :-)
2015. ápr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 as,a tiednél nem is lehet kérdés mennyit fizetsz .Illetve amennyit fizettél ,csak annyit is fogyaszthatsz .
2015. ápr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze de azért kíváncsi lennék ezek az órák mennyire mérnek pontosan. Vagy ne gyanúsítsam meg a szolgáltatót?
2015. ápr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!