Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Vízművek regisztráció "készülé...

Vízművek regisztráció "készülékhely nem létezik"?

Figyelt kérdés

Természetesen nem írtam el a készülékhelyet, mindent pontosan a leírtaknak megfelelően, aktuális számláról kimásolva adtam meg, de ez a .... vízművek SAP rendszer nem hajlandó regisztrálni, miután ezt a hibaüzenetet adja.


Az már hab a tortán, hogy ezek a ... arra nem képesek, hogy odarakjanak egy e-mail címet vagy telefonszámot, ha nem sikerül a regisztráció. (igen rákeresek, mert pont ráérek erre ...., még ezt is keresgetni)



Vajon hány milliárdért fejlesztették ezt a ....???



Én annyira oda...sznék egy .... ezeknek a ... rezsiszolgáltató ... hogy erre nem képesek.



Hány ... generációnak kell még kipusztulni ebből a ... országból, hogy 1 db értelmes informatikus megszülessen és 5 percre alkalmazza egy ilyen .... cég mint a VÍZMŰVEK?



Mikor lesz már ez a ... ország értelmes, intelligens?



2015. máj. 19. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy még is elírtad?

Én is így jártam... az azonosítóm úgy kezdődik,hogy "SO1" vagy "S01"

Én pl. nem tudtam eldönteni hogy az nulla,vagy nagy "O" betű-e? Az volt a gond.

2015. máj. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A számláról másoltam be, a trükk, hogy a kezdő nullát nem kell beírni. Ennyire igénytelen SAP rendszert, komolyan mondom...


A tipikus igénytelen s-z-a-r magyar informatikus agyatlanság esete.

Betonba önteném az összes ilyet és a Dunába dobnám.

2015. máj. 23. 02:17
 3/3 A kérdező kommentje:

Bár nem az O és nulla lett elírva, de azért adtam egy pacsit.

Digitális számláról másoltam be copy paste-tel. Szóval nem csak úgy papírszámláról másoltam, hanem a díjnetes digitális számláról.


Ostoba Vízművek, ostoba informatikusai.


És állítólag a programozóknak kivételesen magas az intelligencia hányadosuk... Úgy látszik ezeknél a monopol maffiaszolgáltatóknál nem jellemző. Ott lopják a pénzt ahol tudják, lefejlesztetik 10 milliókért ezt a gányolt gagyi SAP rendszert és alapfunkciók nem működnek, szívatják az embereket. Képzelem egy idősebb ember mit szívhat ezek miatt a degenerált agyatlan vízművekes barmok miatt.


A kirohanásért elnézést, de tényleg gallyaprítóba valók ezek.

2015. máj. 23. 02:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!